בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: סיום אופטימי לחצי הראשון של השנה 

וול סטריט: סיום אופטימי לחצי הראשון של השנה

 
 
חדשות ביזנס פורטל

וול סטריט סיימה את החצי הראשון של השנה בעליות שערים, אך בכל זאת נמצאים המדדים המובילים מתחת לרמתם בתחילת השנה. מדד הנאסד"ק עלה ב-%2.3 לרמה של 3,966 נקודות וסגר עליה של %3 בסיכום שבועי. מדד הדאו ג'ונס עלה ב-%0.5 לרמה של 10,448 נקודות וסגר עליה של %0.4 בסיכום שבועי. כל זאת במחזורי מסחר גדולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העליות במדד הנאסד"ק באו כתוצאה מרכישות של מנהלי הקרנות שמילאו את תיקיהם במניות הטכנולוגיה המובילות בכדי לסבר את עיני המשקיעים. אך אלו שהתרגלו לעליות חדות במדדים ספגו ברבעון האחרון אכזבה קשה. אך היום, לאחר רבעון דובי, נשמעים בעיקר קולות שוריים בוול סטריט.

מדד הנאסד"ק נמצא היום ב-%2.5 מתחת לרמתו בתחילת השנה, לאחר שאיבד %13 ברבעון השני של השנה. מדד הדאו ג`ונס עומד %9 מתחת לרמתו בתחילת השנה, כאשר ברבעון השני איבד %4.3 מערכו.

ביום שישי הובילו מניות הטכנולוגיה הכבדות את העליות והביאו לסיום אופטימי של החצי הראשון של השנה. מניית סיסקו עלתה ב-%3.9, מניית וורלדקום הוסיפה %4.1 נוספים לערכה, מניית מיקרוסופט טיפסה %3.6, מניית אורקל עלתה ב-%3.9, מניית פאלם קפצה ב-%10.

הדאו סיים את השבוע לאחר שיותר מ-30 חברות הודיעו כי לא יעמדו בתחזיות הרווח של וול סטריט לרבעון השני. חברות הדאו הן הראשונות שנפגעות כאשר הצמיחה בכלכלה מואטת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by