בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט השבוע תאמץ גישת 'נחכה ונראה' 

וול סטריט השבוע תאמץ גישת 'נחכה ונראה'

 
 
חדשות ביזנס פורטל

השבוע הקרוב נראה כשבוע שקט של קיץ. המשקיעים ינקטו בגישה של 'נחכה ונראה'. יום שני יהיה יום מסחר קצר וביום שלישי לא יתקיים מסחר כלל בשל חופשת יום העצמאות של ארה"ב. תחזיות הרווח שימשיכו להתפרסם השבוע ונתוני האבטלה בארה"ב שיתפרסמו ביום שישי עלולים לספק את הפלפל שעורר את השוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע שעבר עלה מדד הנאסד"ק ב-%3.1 בסיכום שבועי והוא נמצא %2.5 מתחת לרמתו בתחילת השנה, לאחר שאיבד %13 ברבעון השני של השנה. מדד הדאו ג`ונס הוסיף בשבוע החולף %0.4 והוא עומד %9 מתחת לרמתו בתחילת השנה, כאשר ברבעון השני איבד %4.3 מערכו.

ברבעון השני של השנה נמחקו בשוק המניות של וול סטריט 780 מיליארד דולר. באפריל נמחקו 865 מיליארד דולר, במאי נמחקו 560 מיליארד דולר וביוני נוצרו 650 מיליארד דולר, כך מוסרים ווילשר אסוסיאטס.

בשבוע שעבר החליט הפד להשאיר את הריבית בארה``ב ללא שינוי, ולהמשיך ולעקוב אחרי הנתונים הכלכליים בתקופה הקרובה בכדי לאמת את מגמת ההאטה. בכך השאיר הפד את השוק במצב של ציפייה ודריכות, מצב של חוסר ודאות שאינו תומך בציפיות המשקיעים לגל עליות בחודשי הקיץ.

ביום שישי יתפרסמו נתוני האבטלה של חודש יוני אשר יהוו אינדיקציה נוספת לקצב הצמיחה של הכלכלה האמריקאית. התחזיות צופות כי אחוז המובטלים ירד ל-4 לעומת %4.1 במאי. ההכנסה הממוצעת לשעת עבודה צפויה לעלות ב-%0.4 לאחר עליה של %0.1 במאי.

אם יתממשו התחזיות ואחוז המובטלים ירד, יהווה נתון זה סימן אזהרה להתחזקות הלחצים האינפלציוניים, דבר אשר יאלץ את הפד להעלות את הריבית בפגישתו באוגוסט.

נתונים כלכליים נוספים: ביום שני יתפרסם מדד מנהלי הרכש של יוני. המדד צפוי לרדת ל-%52.8 מ-%53.9 במאי. ביום רביעי יתפרסמו האינדיקטורים הכלכליים המובילים של חודש מאי, אשר צפויים לרדת ב-%0.2, לאחר ירידה של %0.1 באפריל.

המשקיעים ימיכו גם השבוע לעקוב אחרי אזהרות הרווח שמפרסמות החברות. עד כה חברות אשר הודיעו כי לא יעמדו בתחזיות וול סטריט נענשו על ידי המשקיעים. על פי נתוני First Call, מבין 309 ההודעות המוקדמות שפורסמו עד היום, %56 היו שליליות, %16 היו חיוביות ו-%28 היו בהתאם לציפיות.

האנליסטים העלו את ציפיות הצמיחה ברווחי החברות ברבעון השני ל-%19 בממוצע, לעומת %18.4 בשבוע שעבר, ו%17.6 האפריל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by