בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חניוני המחנאות ברחבי אמריקה מתחברים לרשת 

חניוני המחנאות ברחבי אמריקה מתחברים לרשת

 
 
חדשות נענע 

אם בעבר אנשים יצאו לטייל בטבע כדי להתנתק עכשיו הם יוכלו להשאר מחוברים גם בשממה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחנאות בארצות הברית אינה כפי שהייתה בעבר. חניונים רבים וחנויות לציוד מחנאות ברחבי אמריקה קפצו על העגלה "האלקטרונית" במרדף אחר חוויית המחנאות הפוסט מודרניסטית למטיילים ולנופשים.

מחשבים, נקודות חיבור למודם וטלפונים סלולריים להשכרה הם חלק מתוואי הנוף. עם זאת מטיילים רבים וגם חברות לציוד מחנאות דבקים בתרבות המחנאות הישנה והטובה. חוויית השטח צריכה להישאר בראשיתית הם אומרים.

ארגון חניוני המחנאות של אמריקה, KOA, כבר הקים נקודות אינטרנט בחניונים ברחבי ארצות הברית וקנדה. גם חניונים פרטיים התחברו וחברו לרשת.

אתר wired.com מדווח כי KOA חיברה כבר 100 מ-500 החניונים שלה לרשת והיא מתכוונת לחבר עוד 75 חניונים בחודש הקרוב. עמדת האינטרנט הראשונה הוקמה בחניון ליד סן דייגו בקליפורניה לפני שנתיים.

"אנשים רוצים להתנתק מטלפונים וכל השאר אך עדיין שיתאפשר להם להתחבר", אמר סגן נשיא KOA, דייב נוסבאום. "הדבר מאפשר להם לשמור על קשר עם המשפחה, החברים והעבודה וגם מאפשר להם לבדוק אפשרויות תיור נוספות", אמר נוסבאום.

ב-KOA מקווים שהחיבור בחניונים ימשוך אנשים שלא יכולים להתנתק או מפחדים להתנתק לצאת לטבע. "אם מקבלים את המתקנים לכביסה, חנויות המכולת והקרוואנים המפוארים בחניוני המחנאות, מדוע שלא נקבל גם את החיבור לאינטרנט", אומרים התומכים במהלך.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by