בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המועצה הפלסטינית: המדינה תוכרז חד צדדית עד סוף השנה 
 
 
חדשות נענע

המועצה המרכזית של הרשות העניקה ליו"ר ערפאת את הסמכות לנקוט בפעולות הנדרשות לצורך הכרזה על "מדינה עצמאית שבירתה ירושלים". קלינטון שוחח היום ברק וערפאת, אך עדיין לא החליט דבר בנוגע לפיסגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועצה המרכזית של הרשות הפלסטינית אישרה היום (שני) את תוכניתו של ראש הרשות, יאסר ערפאת, להכריז חד-צדדית על מדינה פלסטינית עצמאית עד לסוף שנת 2000. זאת, ללא קשר לתוצאותיו של המשא ומתן המדיני עם ישראל.

המועצה המונה 129 חברים קיבלה את ההחלטה ביום השני להתכנסותה ברצועת עזה. על פי ההחלטה, המדינה תוכרז על השטח שבגדה המערבית ורצועת עזה.

"בסיומם של הדיונים, המועצה המרכזית מאשרת ליושב הראש ערפאת לנקוט בצעדים המתאימים לצורך הכרזה על מדינה פלסטינית עצמאית עם ירושלים כבירתה", אמר נשיא המועצה, סאלים אל זאנון.
 
ובתוך כך הודיע הערב (שלישי) דובר מחלקת הביטחון בארצות הברית כי הנשיא ביל קלינטון שוחח עם ראש הממשלה ברק וראש הרשות ערפאת. עם זאת, עדיין לא קיבל קלינטון החלטה בנוגע לכינוסה של הפיסגה המשולשת בוושינגטון.

"הם שוחחו על הנושאים הרגישים ועל התקדמות התהליך, אך הנשיא עדיין לא קיבל החלטות בנוגע לדרך התנהלות התהליך", אמר הדובר לסוכנות הידיעות "רויטרס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by