בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בליכוד חוששים: שרון גרם ל'קרע היסטורי' עם החרדים 
 
 
חדשות נענע 

הצבעת חברי הכנסת של הליכוד נגד הצעת החוק בעניין גיוס בחורי ישיבות עוררה תדהמה וכעס רב בקרב חברי הסיעות החרדיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירים בליכוד הביעו אמש (שני) חשש כי ייתכן שיושב ראש תנועתם, ח"כ אריאל שרון גרם ל"קרע היסטורי" עם החרדים, לאחר עשרות שנים של שותפות פוליטית, בהצביעו נגד הצעת חוק דחיית השרות לחרדים על פי המלצות ועדת טל שהגישה הממשלה.
 

שרון, שהיה אחרון הנואמים לפני ההצבעה, הפתיע כשהודיע על התנגדותו לחוק ועדת טל, בנימוק שהדבר יביא לפילוג בעם ולהתרחקות מן היהדות. `הארץ` מדווח הבוקר כי שרון נשמע אומר אתמול בפורומים סגורים כי "ממילא החרדים לא תמיד עוזרים לנו, מדוע שאנחנו נעזור להם".

ההצבעה של חברי הכנסת של הליכוד נגד ההצעה גרמה לכעס רב בקרב 22 חברי הכנסת של יהדות התורה וש"ס. יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ יאיר פרץ אמר לשרון בתום ההצבעה "שברת את הגשר בין הליכוד לחרדים".

ח"כ משה גפני מיהדות התורה אמר היום (שלישי) בבוקר לגלי צה"ל כי שרון איבד את אמונם של חברי הכנסת החרדים. "תמכנו בליכוד ובשרון במשך 12 שנים ועכשיו כשעלה לדיון נושא שהוא `ציפור הנפש` שלנו, הוא פגע בה", אמר גפני.

ח"כ אברהם רביץ מיהדות התורה אמר אתמול כי "הליכוד עשה טעות היסטורית" אך סרב לפרט האם כצעד תגמול תתמוך סיעתו בשמעון פרס לתפקיד נשיא המדינה.

לעומתו הכריז אמש ראש עיריית בני ברק, הרב מרדכי קרליץ כי קצב לא יזכה לתמיכת החרדים. "זהו מהפך היסטורי. הליכוד איבד אצלנו את כל מניותיו. עכשיו בטוח שהנשיא הבא הוא מר פרס, וזו רק ההתחלה", אמר קרליץ למעריב.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by