בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביילין: לא תקום מדינה פלסטינית ללא הסכמת ישראל 
 
 
חדשות נענע 

ביילין הוסיף כי גם אם מדינות העולם יכירו במדינה פלסטינית היא תתקיים רק על הנייר אם הדבר לא ייעשה תוך חתימת הסכם עם ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ביל קלינטון שוחח אמש (שני) עם ראש הממשלה, אהוד ברק ועם יו"ר הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת והודיע להם כי טרם החליט על קיום פסגה משולשת.
 
השיחה עם ערפאת התקיימה זמן קצר לפני החלטת המועצה המרכזית של אש"ף, על הכרזה על מדינה פלסטינית ב13 בספטמבר. דובר הבית הלבן שב והכריז על התנגדות ארה"ב להכרזה חד צדדית על מדינה.

הבוקר אומר שר המשפטים, יוסי ביילין, כי גם אם יכריזו הפלסטינים על מדינה באופן חד צדדי, לא תקום מדינה פלסטינית: "מדינה כזאת לא תקום כל עוד ישראל ללא תכיר בה. גם אם כל העולם יכיר במדינה כזאת, היא תישאר על הנייר כל עוד לא נתיר לפלסטינים לפעול באופן עצמאי", דברי ביילין.

ההנהגה הפלסטינית מתכוונת להשלים את הכנותיה לקראת ההכרזה על ריבונות המדינה הפלסטינית עד 13 בספטמבר, המועד שבו תסתיים תקופת הסדר הביניים עם ישראל. לפיכך, החל מ13 בספטמבר 2000 צפוי שהפלסטינים יכריזו על עצמאותם בגבולות ה4 ביוני 1967

זוהי תמצית ההודעה המסכמת של המועצה המרכזית של אש"ף, על פי דיווחים לא-סופיים מדיוני ועדה
מיוחדת, שעסקה הלילה בחיבור ההודעה.

עיתון `הארץ` מדווח הבוקר כי נוסח זה, אם אכן יתקבל, תקיף יותר ממה שציפו לו רוב חברי המועצה וחברים מרכזיים באש"ף, בהסתמך בדיוני היומיים האחרונים. לדברי אחד מהם, הכוונה היא לניסוח שיזכיר את ה13 בספטמבר, ושממנו אפשר להסיק שתהיה הכרזה בו ביום, אך גם לאחריו.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by