בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס ויהדות התורה החליטו כי לא יתמכו במשה קצב לנשיאות 
 
 
חדשות נענע 

כך החליטו הלילה הדרגים הבכירים במפלגות החרדיות בעקבות 'בגידת' הליכוד אמש בהצבעה על מסקנות ועדת טל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדרגים הבכירים של ש"ס ויהדות התורה התקבלה הלילה (שלישי) החלטה שלא תהיה תמיכה במועמדות משה קצב לתפקיד נשיא המדינה כל עוד ח"כ אריאל שרון עומד בראשות הליכוד.
 
בראיון לגלי צה"ל הכחיש ח"כ רביץ ממפלגת `יהדות התורה` את הדברים ואמר כי עדיין לא ניתנה הוראה מפורשת מרבני התנועה. יחד עם זאת הוסיף רביץ, כי לקצב תהיה בעיה כמועמד שהוא נציג מפלגת הליכוד: "תנועת הליכוד אכזבה אותנו קשות מאוד אתמול. זו הייתה אולי ההצבעה החשובה ביותר ליהדות התורה מאז קום המדינה והליכוד ידע את זה", דברי רביץ.

משה קצב, שעלול לשלם מחיר כבד על הצבעת הליכוד אמש, אמר כי אין להאשים את הליכוד בהצבעה, אלא את ראש הממשלה שהפך את ההצבעה להצבעת אמון בו. לדבריו, הוא לא ידע על כוונתו של שרון להתנגד להצבעה והוא אינו חושב שההחלטה קשורה בדרך כלשהי למועמדותו לנשיאות: "הרב רביץ הכחיש, ברוב אצילותו, את הפרסום שתנועות ש"ס ויהדות התורה לא יתמכו בי ואני מקבל את הדברים".

גורמים בליכוד, המקורבים לאריאל שרון, מעריכים, כי גדלים הסיכויים לכינונה של ממשלת אחדות: ``אמרנו אתמול לשרון, שמשמעות ההצבעה שלו נגד חוק ועדת טל היא סופו כמתמודד לראשות הממשלה``, דברי הגורמים.

המקורבים הוסיפו, כי האפשרות שנותרה בפני שרון כעת היא הצטרפות לממשלת ברק לאחר הפסגה בוושינגטון, שבה יתברר כי הפלסטינים אינם שותף למשא ומתן. לראשונה מאז הקמת הממשלה לא פסל יושב ראש הליכוד בראיון לגל``צ את האפשרות של הקמת ממשלת אחדות.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by