בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אגודת יהודי טהראן: ישראל מנסה לגרום להגירת יהודים מאיראן 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר האגודה אמר כי "ישראל פתחה במסע נגד הרפובליקה האיסלמית, שנועד לגרום להגירתם של היהודים האיראנים ממולדתם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אגודת יהודי טהראן מאשימה היום (שלישי) את ישראל בניסיון לגרום להגירתם של היהודים האיראנים, בעקבות פסק הדין נגד היהודים שהורשעו בריגול לטובת ישראל.
 

בהודעה עליה חתומים יו"ר האגודה, הארון ישאיה וחבר הפרלמנט היהודי, מוריס מוטאמד נאמר כי "ישראל פתחה במסע נגד הרפובליקה האיסלמית, שנועד לגרום להגירתם של היהודים האיראנים ממולדתם".

בהודעת הארגון, המייצג כ10000 יהודים, נאמר עוד כי "ישראל מנסה לדחוף את יהודי איראן לאיזורים שנבחרו ע"י הרשתות הבינלאומיות של הציונות. אנו אוהבים את מולדתנו, משום שלאיראנים היהודים שורשים עמוקים, ועל כן אנו מגנים כל מסע נגד הרפובליקה האיסלאמית ומכריזים על נאמנותנו לאיראן ולממשלתה. אנו מוסיפים להאמין בשלטונות המשפט, ובטוחים כי בשלבים הבאים של ההליך המשפטי יהיו הקלות בעונשים".

עיתון `הארץ` מדווח הבוקר כי ראשי ארגון הגג של עולי איראן בישראל קראו אתמול לממשלה, לצאת למאבק למען יהודי איראן: "הגיע הזמן לפעול בגלוי ולזעוק את זעקתם של יהודי איראן", אמר דובר ארגון הגג, דוד מוטעי. בדיון נכחו גם כמה מבני משפחותיהם של היהודים שנדונו למאסר באיראן. הם ביקשו כי ייעשה כל מאמץ כדי להביא לשחרורם.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by