בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בארץ 
פרסום ראשון: בעקבות תחקיר "זוגלובק" – מצלמות יותקנו במשחטות 

פרסום ראשון: בעקבות תחקיר "זוגלובק" – מצלמות יותקנו במשחטות

 
בארץ |
 

שלושה ימים לאחר חשיפת חדשות 10 על הנעשה במשחטת "זוגלובק" - שר החקלאות, אורי אריאל, הורה לאנשי משרדו להתקין מצלמות במשחטות ברחבי הארץ ולחברן לחדר בקרה מיוחד שיוקם על מנת להילחם בתופעת ההתעללות. בחמ"ל שיוקם וינוהל על ידי חברה פרטית, יישבו גם הפעילים למען זכויות בעלי החיים, שישתתפו בבקרה על הנעשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסום ראשון: בעקבות תחקיר "זוגלובק" – יוקם חדר בקרה שיפקח על המשחטות
 פרסום ראשון: בעקבות תחקיר "זוגלובק" – יוקם חדר בקרה שיפקח על המשחטות   צילום: צילום מסך - 
 
 

פרסום ראשון: שלושה ימים לאחר תחקיר חדשות 10 שחשף את ההתעללות בעופות במשחטת "זוגלובק" בשלומי, הורה שר החקלאות אורי אריאל, להתקין באופן מיידי מצלמות אבטחה שיתעדו את הנעשה במשחטות ברחבי הארץ.


המהלך של השר אריאל נועד להגביר את רמת הפיקוח על הנעשה במשחטות, לאחר שפעילים למען זכויות בעלי חיים, טענו במשך שנים כי חוסר בפיקוח, מאפשר את המשך ההתעללות. עד היום בעלי בתי המטבחיים והמשחטות החליטו אם ואיפה לשים את המצלמות, מה שלא אפשר בקרה על הנעשה.


מלבד התקנת המצלמות, הורה שר החקלאות על הקמת חדר בקרה, אליו ידיעו התמונות מהמשחטות השונות וינוהל על ידי חברה פרטית. בנוסף לכך הציע השר כי לאנשי החברה המפקחת, יצטרפו גם פעילים למען זכויות בלי החיים.


משחטת "זוגלובק", שם נחשפה ההתעללות בעופות, תיפתח מחדש לאחר שנסגרה. אנשי משרד החקלאות מבהירים כי הפתיחה התאפשרה לאחר התקנת אמצעי המעקב, בנוסף לפיקוח צמוד של ווטרינרים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by