בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא ויצמן מתנגד להמלצות ועדת טל בנושא בני הישיבות 
 
 
חדשות נענע 

הערב הודיעו חברי תנועת "התעוררות" כי הם מרימים ידיים ומפסיקים את שביתת הרעב שלהם. בכנסת הועלו שורה של הצעות חוק לשיפור תנאיהם של אלה שכן משרתים בצבא. שלושת חברי הכנסת של "העבודה" שנעדרו מההצבעה - יועמדו לדין סיעתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי תנועת התעוררות והתנועה לאיכות השלטון סיימו היום את שביתת הערב שלהם, בעקבות אישורה אתמול בקריאה ראשונה של ההצעה המעגנת את מסקנות ועדת טל בחוק. למרות זאת, ניראה כי המחאה עוד לא הסתיימה: נשיא המדינה, עזר ויצמן, תקף היום את ההמלצות והביע תקווה כי בבוא היום, יבינו הפוליטיקאים שיש לשנות אותן.
 
בטקס השבעת שופטות צבאיות אמר ויצמן כי "עניין של גיוס על ידי הפרדה, מי כן, ומי לא, הוא לא טוב. אני מקווה שפרנסי העם יבינו בשנים שתבואנה שצריך פיתרון אחר", דברי הנשיא.

קודם לכן שוכנעו חברי תנועת "התעוררות" להפסיק את שביתת הרעב שלהם. בין השאר התקבלה ההחלטה לאחר שיחה עם השר מתן וילנאי, שהבטיח להם יותר הטבות למשרתים בצה"ל. במקביל לדבריו של וילנאי, כבר הונחו על שולחן הכנסת שורת הצעות לקיצור השירות הצבאי ולשיפור בתנאיו.

במקביל, נמשכת "סגירת החשבונות" בעקבות ההצבעה על החוק בקריאה ראשונה אתמול. שלושת חברי הכנסת של מפלגת העבודה שנעדרו מן האולם יזומנו לדין משמעתי בתוך הסיעה על הפרת המשמעת הסיעתית. השלושה הם יעל דיין, אבי יחזקאל ועוזי ברעם.

בליכוד מנסים לשכנע את המפלגות הדתיות לתמוך במועמד התנועה לנשיאות, משה קצב. זאת, לאחר שאמש זעמו מפלגות אלו על חברי הליכוד שהתנגדו להצעה המעגנת בחוק את הפטור לבחורי הישיבות.

הדברים פורסמו בגלי צה"ל ובחדשות ערוץ 2.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by