בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גוברים המאמצים לכינון ממשלת אחדות 
 
 
חדשות נענע 

אתמול קראו לוי, שרנסקי ומרידור להקים ממשלת אחדות לאומית אולם שרון דחה את הרעיון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היוזמה להקמת ממשלת אחדות צברה אתמול (שלישי) תאוצה בכנסת. שר החוץ, דוד לוי, אמר בישיבת ועדת החוץ והביטחון כי "לאור המצב הקשה שאליו נקלע התהליך המדיני ולאור ההתבטאויות הקשות של ערפאת נגד ישראל, חובה להקים לאלתר ממשלת אחדות לאומית, כי הסכנות הממשיות עומדות ממש לפתחנו".
 
חבר הכנסת דן מרידור אמר כי גם הוא תומך בהקמת ממשלת אחדות והוסיף כי היא מחוייבת המציאות בימים אלה. השר נתן שרנסקי קרא לראש הממשלה, אהוד ברק, ליזום פנייה ליושב ראש הליכוד חבר הכנסת אריאל שרון ולפתוח עימו במשא ומתן לכינון ממשלת אחדות.

לדברי שרנסקי "יש מאסה קריטית גם בליכוד וגם בעבודה בעד המהלך וכעת צריך לנצל את המומנטום". אולם שרון דחה גם אתמול את רעיון ממשלת האחדות. "אני חושב שטרם בשלו התנאים להקמת ממשלת אחדות", אמר שרון ל`מעריב`.

`הארץ` מדווח כי יושב ראש הקואליציה, חבר הכנסת אופיר פינס-פז, נענה לבקשתו של שרנסקי והחליט לקיים ביום שני דיון מיוחד בסיעת ישראל אחת בנושא כינונה של ממשלת אחדות.

יושב ראש מרצ, חבר הכנסת יוסי שריד, אמר אתמול כי מרצ לא תשב בממשלה כזו. "לא נשב בממשלה שיש בה גם ש"ס וגם ליכוד. לא מספיק לי ש"ס אז יהיה לי גם ליכוד? מה בדיוק אני יכול לחפש בממשלה כזו?", אמר שריד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by