בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
סגלוביץ': לא אשב בוועדה למניעת אלימות ביחד עם חגי סגל 

סגלוביץ': לא אשב בוועדה למניעת אלימות ביחד עם חגי סגל

 
פוליטי-מדיני |
 

פרסום ראשון: יממה לאחר ששרת המשפטים הכריזה על הקמת ועדה שתטפל במקרי אלימות ברשת, הודיע ניצב בדימוס יואב סגלוביץ' כי לא יוכל להיות חבר בה. הסיבה: הרכב הוועדה כולל גם את העיתונאי חגי סגל, שהורשע בעבר בחברות בארגון טרור בשל חלקו במחתרת היהודית. גם יו"ר הוועדה, השופטת בדימוס עדנה ארבל, הביעה אי נוחות נוכח חברותו של סגל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרסום ראשון: יממה לאחר ששרת המשפטים הכריזה על הקמת ועדה לבחינת מקרי אלימות והסתה ברשת האינטרנט, הודיע לה היום (חמישי) אחד מהחברים המיועדים בוועדה - ניצב בדימוס יואב סגלוביץ' - כי לא יסכים להשתתף בה. הסיבה, לדבריו, היא חברותו בוועדה של העיתונאי חגי סגל, שהורשע בעבר בשורה של עבירות בגין פעילותו במחתרת היהודית.

 

הוועדה, שנקראה בשם "מילים הורגות", עוסקת בהשפעת רשת האיטרנט על תופעות אלימות שונות ובראשה עומדת השופטת בדימוס עדנה ארבל. מלבד סגל חברים בה גם פרופ' אסא כשר, ח"כ לשעבר אריה אלדד, ענת פלג והיא אמורה לכלול גם את סגלוביץ'. אלא שהיום, הביע ראש אגף חקירות המודיעין לשעבר של המשטרה על התנגדותו לחברות של סגל בוועדה.

 

סגלוביץ' שוחח בנושא עם השרה שקד והסביר לה כי לדעתו, אין זה ראוי שבוועדה ציבורית - ובוודאי כזו העוסקת בסוגיות של אלימות - יישב אדם שבעברו עבירות של גרימת חבלה חמורה וחברות בארגון טרור. לחדשות 10 נודע כי גם היו"ר, עדנה ארבל, איננה חשה בנוח עם חברותו של סגל בוועדה, אך יחד עם זאת היא ערה לכך שסגל ריצה כבר את עונשו. ארבל באה בדברים בנושא זה עם שרת המשפטים.

 

 
לא מוכן לשבת בוועדה עם סגל. ניצב בדימוס סגלוביץ'
 לא מוכן לשבת בוועדה עם סגל. ניצב בדימוס סגלוביץ'   צילום: אורי פורת 
 

סגל, כיום עורך העיתון "מקור ראשון", הורשע בשנות ה-80 בחברות במחתרת היהודית שהוכרה אז כארגון טרור. בין היתר, הייתה המחתרת אחראית על מעשי אלימות קשים, לרבות פיצוץ של מכוניות על נוסעיהן ופעולות טרור נוספות שכוונו נגד פלסטינים.

 

אתמול, לאחר ההכרזה על הקמת הוועדה למניעת אלימות ברשת, אמרה השרה שקד כי "אנחנו נמצאים בתקופה בה היד מאוד קלה על ההדק וכל אדם שחש כי נעשה לו עוול מעמיד את האחר למשפט פומבי, ללא יכולת התגוננות או יכולת לטהר את שמו. מילים הורגות. ההכפשות וההשתלחות הפומבית יכולות להוביל, וכבר הובילו, לקורבנות בנפש". שקד הביעה תקווה כי הוועדה תסייע למגר את תופעת האלימות באינטרנט.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by