בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכנסת הסירה את חסינותו של מרדכי 
 
 
חדשות נענע 

מרדכי נשא דברים בפני הוועדה בהם האשים כי הואשם הורשע ונענש ללא משפט. 16 מחברי הועדה אישרו את הסרת החסינות, אחד נמנע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכנסת הסירה היום (רביעי) בבוקר את חסינותו של חבר הכנסת יצחק מרדכי לצורך העמדתו לדין פלילי. כעת לאחר הסרת החסינות יוגש כתב אישום נגד מרדכי לבית המשפט השלום בירושלים.
 
מרדכי אמר בדיון בוועדה "הואשמתי, הורשעתי ונענשתי ללא משפט. הדבר נעשה תוך התעלמות מכך שאשמת אדם חייבת להיות מוכחת בבית משפט. את כל מה שיש לי לומר להגנתי, ויש לי הרבה מאוד מה לומר, אציג בבית המשפט. בנסיבות שנוצרו אני מבקש להסיר את חסינותי כדי לאפשר את קיומו של המשפט". מרדכי הוסיף כי נלחם שנים במלחמות ישראל אך זו היא המלחמה הקשה ביותר.

היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, פירט את עיקרי האישומים נגד מרדכי וביקש מוועדת הכנסת להסיר את חסינותו לצורך העמדתו לדין פלילי. בתגובה לדבריו של מרדכי אמר רובינשטיין: "אני מקווה שדבריו של חבר הכנסת מרדכי לא מכוונים לתביעה הכללית. לא היה לנו חלק בהכפשה".

הוועדה אישרה את הסרת החסינות ברוב של 16 חברי כנסת. חבר כנסת רוני מילוא נמנע. המשפט של מרדכי עשוי להמשך חודשים רבים משום שמרדכי מכחיש את הטענות נגדו והתביעה מבקשת להעלות לדוכן העדים 39 עדי תביעה. מרדכי מואשם במעשים מגונים בכח ובהטרדות מיניות.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by