בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלדין פיתחה טכנולוגיה חדשה להגנה מפני וירוסים 

אלדין פיתחה טכנולוגיה חדשה להגנה מפני וירוסים

 
 
ביזנס פורטל

חברת אלדין, המתמחה באבטחת תוכנה ובהגנה על תוכן דיגיטלי, הודיעה על פיתוח טכנולוגיה חדשה, להגנה מפני יישומים "עוינים" המגיעים כקבצים מצורפים. הטכנולוגיה החדשה סורקת, מאתרת וחוסמת את כל הקבצים ה"עוינים" הנלווים לדואר האלקטרוני, ואינם מוכרים למערכת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבצים שונים שהיוו איום בתקופה האחרונה, מסתירים עצמם בדרך כלל על ידי התחזות לקובץ של תמונה או סרטון וידאו, עובדה המפחיתה את החשדנות ומעלה את הסקרנות של מקבלי הקובץ, וגורמת להם להפעילו. המבנה המיוחד של קבצים אלו מקשה על תוכנות אנטי-וירוס סטנדרטיות להתמודד עמם.
לדברי שמעון גרופר, סגן נשיא לטכנולוגיה באלדין, הדור החדש של האיומים באינטרנט מצריך פתרונות חדשים המספקים הגנה מניעתית ושוטפת, אשר מוכנה להתמודד עם כל סכנה בלתי ידועה ואינה תלויה בעדכונים קבועים. ``טכניקת החמקנות החדשה, אשר נמצאת בשימושם של האקרים, יכולה להוליד גל חדש של איומים המפתים משתמשים תמימים להפעיל כמעט כל קוד עוין העולה על הדמיון. השימוש בהגנה גנרית-פרואקטיבית, הינה הדרך היחידה להתכונן להתקפות בלתי ידועות האורבות מעבר לפינה``.
אלדין מערכות מידע הינה חברה ציבורית הנסחרת בנאסד``ק, עיקר פעילותה של החברה הינו בתחום האבטחה באינטרנט והגנה על תוכן דיגיטלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by