בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
תשע שנות מאסר לרב יעקב דויטש מעפולה, שפגע מינית בקטינים 

תשע שנות מאסר לרב יעקב דויטש מעפולה, שפגע מינית בקטינים

 
פלילים ומשפט |
 

הרב יעקב דויטש מעפולה הורשע בבית המשפט המחוזי בנצרת בסדרה ארוכה של עבירות מין ומעשים מגונים בקטינים בני 13 עד 17. חלקם הוזמנו לביתו, לנערה אחרת בה פגע אמר כי "בגלגול קודם היית אשתי". השופט תאופיק כתילי: "מעשי הנאשם פגעו פגיעה קשה וניצחת בכבודם, בחירותם, בגופם ובשלומם הנפשי של המתלוננים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב יעקב דויטש, היום בבית המשפט המחוזי
 הרב יעקב דויטש, היום בבית המשפט המחוזי   צילום: סמי עבדל חאמיד 
 
 

הרב יעקב דויטש מעפולה, שהורשע בעבירות מין במספר קטינים, נשלח היום (רביעי) לתשע שנות מאסר. שופט בית המשפט המחוזי בנצרת, תאופיק כתילי, גזר על הרב גם קנס בשווי מאות אלפי שקלים, שישולם לארבעה מתלוננים נגדו.

 

"בהינתן מעמדו של הנאשם בעיניהם, יש לשער מה רב היה השבר בנפשם של המתלוננים, עת נפלו קורבן למעשים נבזיים ומשפילים כמעשים שביצע בהם הנאשם", כתב השופט כתילי, "האמון שנתנו המתלוננים בנאשם הופר, ההשפעות הקשות של המעשים על שלומם הנפשי ועל התפתחותם ותפקודם פורטו בהרחבה, הפגיעה בהם ניכרת בכל מישורי החיים, ואף עלולה להתפרש על-פני תקופת חיים נרחבת".

 

הכרעת הדין גוללה את המעשים שביצע הרב - ואלה כללו מעשי סדום ומעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות בנערה מאז היתה בת 15 עד גיל 17, כשהוא יוצר מצג שווא כי "בכך היא תירפא", מורה לה שמדובר ב"הוראה משמיים" וטוען כי בגלגול קודם היא היתה אשתו. בקטינה אחרת, בת 13.5, ביצע הרב מעשה מגונה בחדר האמבטיה בביתו, בקטין בן 13.5 הוא ביצע מעשה מגונה במשרדו של הרב. קטין רביעי בן 14.5, פגש את הרב בביקור בקברי צדיקים, והוזמן להתארח בביתו בסוכות 2010, שם נכנס הרב למיטתו, וביצע בו מעשים מגונים.

 

"מעשי הנאשם פגעו פגיעה קשה וניצחת בכבודם, בחירותם, בגופם ובשלומם הנפשי של המתלוננים, שראו בו אדם בעל השפעה, סמכות רוחנית, מורה דרך שעל פיו יישק דבר", כתב השופט, "הם חפצו בקרבתו, וראו ביחסו כלפיהם אות לכבוד ולזכות שנפלה בחלקם. לשלושה מן הקטינים הייתה היכרות ארוכת שנים עם הנאשם ועם משפחתו".

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by