בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קונרי, סר שון קונרי 
 
 
רויטרס

קונרי, ג'יימס בונד הראשון, זכה בתואר האבירות הנכסף אחרי שבשנים האחרונות נראה היה שהתואר נמנע ממנו בשל היותו לאומן סקוטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלכת אנגליה אליזבת העניקה היום (רביעי) תואר אבירות לשחקן שון קונרי אחרי שלפני שנתיים דווח כי תואר האבירות לא הוענק לקונרי בשל היותו לאומן סקוטי.
 
אחרי הטקס, שערך שעה ונערך בארמון באדינבורו בירת סקוטלנד, יצא סר שון לפגוש בכתבים ולנופף בקהל שחיכה לו. לצידו היו אשתו מישלין ואחיו נויל.

"אני מאוד גאה", אמר קונרי בן ה-69 , שקרן מאושר והראה בגאווה את מדליית הזהב אותה קיבל. "זה מאוד חשוב לי שזה קרה בסקוטלנד", הוסיף קונרי.

הענקתו הצפוייה של תואר האבירות לקונרי הוכרזה כבר בערב השנה החדשה, אך רבים סבורים כי לכוכב הגיע לקבל את התואר זמן רב לפני כן. ב-1998 עמד קונרי במרכזו של ויכוח פוליטי אחרי שעיתונים דיווחו כי מפלגת הלייבור מתנגדת לכך שלקונרי יוענק תואר אבירות.

קונרי הוא תומך ידוע של המפלגה הלאומית הסקוטית, כיום מפלגת האופוזיציה בפרלמנט של סקוטלנד. קונרי גם קורא לעצמאות סקוטלנד. קונרי סירב להתייחס לתקופת ההמתנה הארוכה עד לקבלת התואר.

קונרי גדל באדינבורו ועבד כחלבן לפני ששירת במשך 13 שנה בצי המלכותי של בריטניה. לאחר השירות בצי החל קונרי בקריירת משחק וזכה לתהילה כבר לפני 40 שנה בתפקידו כג`יימס בונד בסרט הראשון דוקטור נו. למרות אהבתו לסקוטלנד קונרי חי כיום בספרד.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by