בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטות מחוז ירושלים: אין די הוכחות נגד נתניהו 
 
 
חדשות נענע 

פרקליט המחוז הסביר שהתיק סבוך ובעייתי, וכי אין די הוכחות שיבטיחו הרשעה ודאית של ראש הממשלה לשעבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורם משפטי בכיר העריך אמש (רביעי) כי הפרקליטות תסגור את תיק נתניהו לאחר שפרקליטות מחוז ירושלים הגדירה את התיק כסבוך ובעייתי. ככל הנראה היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטת המדינה יקבלו את המלצת פרקליט מחוז ירושלים, משה לדור, שהעריך שאין די הוכחות בכדי להביא להרשעה ודאית של נתניהו.
 

העיתון "מעריב" מדווח הבוקר כי ביום ראשון השבוע התקיימה פגישה בפרקליטות בהשתתפות פרקליטת המדינה עדנה ארבל, ראש המחלקה הפלילית, לדור ושלמה למברגר, הפרקליט המלווה את התיק. במהלך הישיבה הסבירו למברגר ולדור שעדות העד המרכזי, אבנר עמדי, בעייתית, וכי אין בה די הוכחות המבטיחות הרשעה. לדור ולמברגר אמרו כי מסיבות אלו ימליצו לסגור את התיק.

ארבל כבר התייחסה לאפשרות זו בעבר, ואמרה כי לא ניתן יהיה להגיש כתב אישום נגד אישיות פוליטית בכירה כמו נתניהו כשהדברים נגדו אינם חד משמעיים. אמש סירבו ארבל ולדור להתייחס לתיק, והסתפקו בדבריו של דובר משרד המשפטים, עידו באום, שאמר כי בשלב זה לא התקבלה עדיין כל החלטה בתיק.

גורם משפטי העריך כי בסופו של דבר, כתבי אישום יוגשו רק נגד קבלן ההובלות עמדי והאחראי לשעבר על המשק במשרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף. עדיין לא ידוע מה תהיה ההחלטה לגבי מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר משה ליאון ונגד שרה נתניהו, שנחשדה בקבלת דבר במרמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by