בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים פסימייים לקראת כינוס הפסגה המשולשת בקמפ דייויד 
 
 
חדשות נענע 

יועצו של ערפאת תקף היום את ברק על כך שהציב קוים אדומים, שלדבריו מהווים הפרה של ההסכמים שכבר נחתמו עם הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נביל אבו רדיינה, יועצו של ערפאת, האשים היום (חמישי) את ראש הממשלה, אהוד ברק, בניסיון לחבל בפסגה המשולשת שתתכנס בוושינגטון. אבו רדיינה אמר כי חמשת הקווים האדומים, שאותם אמר ברק כי לא יחצה במשא ומתן בפסגת קמפ דייויד, מהווים הפרה של ההסכמים שנחתמו ונועדו לחבל בפסגה עוד לפני שהחלה.
 
"דבריו של ברק פוגעים בתהליך השלום ובמאמצי ארצות הברית לקיום פגישת הפסגה המשולשת ", אמר אבו רדיינה לכתב סוכנות הידיעות הצרפתית בעזה.

ברשות הפלסטינית מביעים ספקות לגבי סיכויי ההצלחה של הפסגה המשולשת. מגלי צה"ל נמסר כי היום העריך חבר הקבינט הפלסטיני אבו עלא כי בפסגה לא ניתן יהיה לפתור את הבעיות הקשות שעדיין קיימות בין הצדדים. אמש (רביעי) הזהיר עימאד אל פאלוג`י, הממונה על תיק התקשורת והדואר ברשות , כי אם תיכשל הפסגה "תפקע סבלנותם של הפלסטינים והשקט לא יימשך".

ובתוך כך הודיעה היום ההנהגה הפלסטינית כי ההסכם שיושג צריך לקיים את החלטות מועצת הביטחון 242 ו-338. הפלסטינים דורשים נסיגה מלאה לקווי 1967, פירוק ההתנחלויות בשטחים וזכותם של פליטי 1948 לשוב לבתיהם.

בבוקר העריך ברק שסיכויי ההצלחה של הפסגה עומדים על 50 אחוז, "כמו בזריקת מטבע", אמר ברק.

במקביל לפסגה בין המנהיגים שתתנהל בקמפ דייויד יערכו שיחות בנושאים מהותיים פחות באתר סמוך. את השיחות ינהלו צוותים בראשות עודד ערן וסאיב עריקאת וידונו בהם בעיקר בנושאי מים כלכלה ומכס.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by