בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רגע לפני הפיסגה: במדינות ערב מנבאים כישלון מוחלט 
 
 
חדשות נענע

ראש הממשלה ברק נוסע לפיסגה על רקע החלטה להגביר את ההתנגדות מצד מועצת יש"ע. מחר ומחרתיים ייפגש עם המלך עבדאללה וחוסני מובראק. ש"ס: בלי קווים אדומים - ניפרוש גם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משעה לשעה דומה שרק מתווספות חזיתות המתנגדות ומנסות להקשות על ראש הממשלה אהוד ברק. היום (שישי) מתפרסמים בעיתונים הערביים בסעודיה ובנסיכויות המפרץ טורים חריפים, ובהם מסר אחד ברור: "הקווים האדומים שמציב ברק נועדו לחבל בפיסגה, יציאתו לוושינגטון היא מתוך כוונה לחסל את תהליך השלום".

 
 
מרבית עיתוני המפרץ עוסקים בנושא הפיסגה, כאשר ההערכה הרווחת היא שלנשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, יידרש נס משמיים כדי לפשר בין ברק לבין עמדות הפלסטינים, שבידיהם כבר הסכמה לקבלת 90 אחוז משטח הגדה.
 
 
גם מגורמים בבית נתקל ברק בהתנגדויות גורפות. עיתוני ערב מדברים על קווים אדומים אותם הגדיר, בעוד בש"ס מאיימים היום כי אם לא יוצגו בפניהם התנאים עד ליום ראשון, ישקלו בכובד ראש פרישה מהממשלה.

לאחר ישיבה של מועצת חכמי התורה הבוקר (שישי), אמרו גורמים בש"ס כי "חברי המועצה נפעמים מעוצמת הסיכונים שבתהליך", והם דורשים מברק למתן אותם.
 
 
לוח הזמנים עד לפיסגה כולל נסיעה של ברק מחר (שבת) בערב לפגישה עם המלך עבדאללה בירדן. ביום ראשון צפוי ראש הממשלה להגיע למצרים לפגישה עם הנשיא חוסני מובראק. הפיסגה עצמה תיפתח רשמית בקמפ דיויד ביום שלישי.


ידיעות קודמות:

ישראל תשחרר אסירים ותעביר כפרים עם תחילת הפיסגה.

מועצת חכמי התורה דנה באפשרות של פרישת ש"ס מהקואליציה.

מועצת יש`ע: נפתח בשביתת רעב במהלך הפיסגה בוושינגטון.

נתניהו בנאום ראשון: אסור שתהיה מלחמת אחים.

המפד`ל הודיעה על פרישה מהממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by