בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרנסקי התפטר, ש"ס שוקלת לפרוש 
 
 
חדשות נענע 

שרי ש"ס מתייעצים כעת עם הרב עובדיה יוסף, לאחר שנכשלה פגישת ברק-ישי. שרנסקי: אפעל להקמת ממשלת אחדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ש"ס נוטה לפרוש מהממשלה, כך מסתמן לאחר פגישת ראש הממשלה אהוד ברק עם יו"ר ש"ס השר אלי ישי. ברק ניסה הבוקר (יום ראשון) וניסה לשכנע את ישי להישאר בקואליציה. מגל"צ נמסר כי ישי דרש מראש הממשלה להבהיר את הקווים האדומים שלו בטרם יצא לפסגה בוושינגטון, אך אמר, בצאתו מהפגישה, כי לא שמע מברק שום דבר חדש.
 
שרי ש"ס נפגשים בשעה זו עם מנהיגה הרוחני של התנועה, הרב עובדיה יוסף, כדי להתייעץ עמו על המשך דרכה של הסיעה בממשלה.


נתן שרנסקי הגיש את התפטרותו מהממשלה. גם שרי המפד"ל, צפויים לעשות כך, לאחר שפרישתם תאושר ע"י מרכז המפלגה. במכתב ההתפטרות שלו כתב שרנסקי כי הוא מיצה את האפשרות להשפיע מבפנים, עכשיו ייאבק מבחוץ, ויפעל מבחוץ להקמת ממשלת אחדות. "ברק נוסע לפסגה בלי קווים אדומים", כתב שר הפנים הפורש, "הוא מגיע לפסגה מוחלש, ללא תמיכת הממשלה, וללא תמיכת רוב העם". שרנסקי, שהקים אוהל מחאה מול משרד רה"מ, כינה את הכיוון אליו הולך ברק "מסוכן".

גם בליכוד קוראים היום לברק לא לנסוע לוועידת הפסגה המשולשת. בסיעה אומרים שלראש הממשלה אין רוב בכנסת ואין לו רוב בעם.

בגלי צה"ל דווח הבוקר כי בעיתון חרדי התפרסם בסוף השבוע מאמר הסתה נגד ראש הממשלה. במאמר נכתב כי "מהלכיו של ברק בתחום המדיני נובעים מקבלת שוחד או מחלת נפש".

ח"כ דליה רבין פילוסוף התייחסה הבוקר למאמר ואמרה: "היום אנחנו יודעים כמה זה מסוכן לשים תוויות על אנשים. תמיד יש אחד שיחשוב שהוא יכול לעשות דין לעצמו".

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by