בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התאונה בכביש החוף: המשטרה קיבלה התרעה מוקדמת 

התאונה בכביש החוף: המשטרה קיבלה התרעה מוקדמת

 
 
חדשות נענע 

השופטת שהאריכה את מעצרו של שלמה קריו, המואשם בדריסתה למוות של הדס פולק ביום שישי, מתחה ביקורת על המשטרה שלא עצרה אותו לפני התאונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעצרו של שלמה קריו, בן 38 מתל אביב, המואשם שדרס למוות את הדס פולק, בת ה-15 ופצע את שלוש חברותיה, הוארך שלשום, בחשד לעבירות של הריגה והפקרת נפגעים.
 

נהג מונית מנתניה הבחין במכונית מיצובישי מסחרית כחולה הנוסעת באזור גבעת אולגה בצורה מטורפת, ודיווח למשטרה. העיתון "מעריב" מוסר כי הנהג המשיך לעקוב אחרי המכונית, הודיע בקשר למונית נוספת, ובמחלף נתניה פתחו השניים במרדף אחר המכונית הפוגעת. נהגי המוניות עצרו ניידת משטרה שעברה במקום, זו הצטרפה למרדף והצליחה לעצור את הנהג המשתולל לפני מחלף פולג.

עיתון "הארץ" מדווח כי שופטת בית משפט השלום בפתח תקווה, גבריאלה לוי, שדנה בבקשה להאריך את מעצרו, מתחה ביקורת על המשטרה, שלא עצרה את קריו קודם לתאונה, למרות שקיבלה התרעה מנהג המונית על נהיגתו המסוכנת.

בחקירתו טען קריו כי נרדם, לא ידע במה פגע, והמשיך לנסוע בגלל שפחד. עוד סיפר כי הוא חולה מאוד ותלוי בתרופות מסוימות, שאי לקיחתן גורמת לו לערפול חושים.

ביום שישי, בבית משפט השלום בפתח תקווה, הביע קריו צער על המעשה. "המעשה שעשיתי הוא בלתי ניתן לסליחה", אמר, "לא עצרתי (אחרי התאונה) כי פחדתי. הייתי המום, לא יודע במה אני פגעתי". הוא הכחיש שנסע ללא אורות ובמהירות מופרזת.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by