בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון הציג גירסה חדשה של |אתר הבית הלבן  
 
 
רויטרס

נשיא ארה"ב אמר כי הוא גאה להיות הנשיא שליווה את המהפכה הדיגיטלית וכי לבית הלבן יש אחריות גדולה להפיץ את הטכנולוגיה לכל אזרחי ארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמש (שבת) הציג נשיא ארה"ב ביל קלינטון את הגירסה החדשה של אתר הבית הלבן ואמר כי הוא גאה להיות הנשיא שהביא את הבית הלבן לעידן הדיגיטלי, לממשל יש התחיבויות להשתמש בטכנולוגיה החדשה כדי להרחיב את הדמוקרטיה: "אנו רק מתחילים להבין עד כמה תשנה הטכנולוגיה את חיינו, אבל לנו בממשלה יש אחריות להשתמש בכלים החדשים כדי להגדיל את הדמוקרטיה ולתת ליותר אנשים לחיות את חלומותיהם".
 
קלינטון הוסיף כי הממשלה חייבת לעשות יותר כדי להבטיח שהרווחים ממהפכת המידע יתפשטו בכל אמריקה: "יש לשים מחשבים בכל כיתת לימוד ולאמן את המורים להפיק מהם את המירב".

קלינטון הציג את הגירסה החדשה של אתר הבית הלבן ששופר כחלק מהמאמצים כדי להפוך אותו ל"מהיר יותר, מתוחכם יותר וידידותי יותר".

"לפני שש שנים הצגנו את הגירסה הראשונה של אתר האינטרנט של הבית הלבן וכעת באתר שלנו יותר מ9000 דפי מידע, לא כולל הארכיון", דברי קלינטון. לטענת הבית הלבן לאתר יש 1.2 מליון כניסות בשבוע והוא מכיל מידע היסטורי, תיירותי וחינוכי על פעילויות הבית הבית הלבן.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by