בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה - ערבות כספית לאבטחת מידע  

לראשונה - ערבות כספית לאבטחת מידע

 
 
חדשות נענע 

חברת Counterpane Security תהיה ספקית שירותי אבטחת האינטרנט הראשונה שמספקת ערבות לפיצוי פיננסי ישיר במקרה של פריצות האקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת לויד הבריטית תציע ערבות ביטוח של עד 100 מיליון דולר ללקוחות חברת אבטחת המחשבים Counterpane Security, כנגד הפסדים הנגרמים לעסקיהן או ללקוחותיהן כתוצאה מפריצות של האקרים.
 

בהודעה שפרסמה היום (שני), מסרה Counterpane Security כי היא תהיה ספקית שירותי אבטחת האינטרנט הראשונה שתספק ערבות לפיצוי פיננסי ישיר במקרה של פריצות האקרים את מנגנוני ההגנה שלה.

"התוכנית לא מיועדת למשתמשים ביתיים", אומר ברוס שנייר, מנהל טכנולוגיות בCounterpane, "היא מיועדת עבור Yahoo!, עבור CDUniverse, שאיבדו (להאקרים) את כל אותם מספרי כרטיס אשראי בינואר".

אבטחת מחשבים סטנדרטית כוללת firewall, תוכנת אנטי וירוס שמתעדכנת אחת לשבוע ומערכות שיכולות למנוע פריצתם של האקרים. אך מומחים אומרים שלתוכנות רבות יש חולשות, אותן יכולים האקרים נמרצים לנצל.

צורות הפריצה השכיחות ביותר הן עדיין וירוסים, גניבת מחשבי לפ-טופ וניצול לרעה של הרשאות אינטרנט. אך עם הזמן, חברות מדווחות על מקרים חמורים יותר, לרבות פריצת מערכות מבחוץ, הונאות כלכליות, חבלה במידע ועוד.

ארגונים שונים העריכו שנזקי התקפות ההאקרים לחברות גדולות הגיעו השנה לכמה עשרות מיליארדי דולרים, בעיקר בנזקי זמן אבוד. מחקר שפרסם בשבוע שעבר מכון יריחו, ניו יורק, אמד בכ-1.5 טריליון דולר את הסכום שתאלצנה חברות להוציא בשל וירוסים המופצים דרך הרשת.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by