בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתקפת חולדות על ניו יורק 
 
 
חדשות  נענע

מיליוני חולדות פושטות בשבועות האחרונים על כל פינה בעיר. תושבי ניו יורק, ובעיקר מנהטן תחתית, לא מצליחים אפילו להיכנס הביתה. ולא, לא מדובר בסרט אימה, אלא בחיים יומיומיים בתפוח הגדול

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניו יורק, העיר ללא הפסקה הגדולה בעולם, מתמודדת עם מכה חדשה -ישנה. מיליוני חולדות מסתובבות ברחובות העיר ובבית הפרטיים, עד כדי השתלטות על חיי התושבים.
 

לא שחולדות הן תושבות חדשות בתפוח הגדול, מאז ומעולם אפשר היה למצוא אותן באזורים בהם האשפה גואה על גדותיה ובעיקר בתחנות הרכבת התחתית, אולם כעת מדובר במגיפה חסרת תקדים. מיליוני חולדות שפשוט מתרוצצות בכל רחבי העיר, בעיקר במנהטן התחתית.

ולא, לא מדובר רק בתחנות הסאבווי, אלא גם בבתי התושבים. וכמו תמיד, בניו יורק הולכים על גדול, וכשמדברים על מיליוני חולדות, מדובר במספרים שקשה לדמיין אותם גם עבור סרט אימה.

סוכנות איי.פי מדווחת כי יושב הראש הוועדה העירונית לפיקוח על בעלי חיים בעיר, ביל פרקינס, מעריך כי על כל תושב בן אנוש בעיר מתרוצצות להן תשע חולדות. או במילים אחרות - כשבעים מיליון חולדות שמפשפשות בכל פח זבל אפשרי, עירוני או ביתי.

על פי ההערכות הופעתן בפומבי של מאות אלפי החולדות נובעת מהיקף הבניה בעיר, שגרמה להן לברוח ממקומות המסתור הקבועים שלהן ולצאת ולתור את העיר האולטימטיבית. ומדובר פה בסריקת כמעט כל מטר רבועי בעיר, כשעל פי רוב הן פשוט נוהרות לאתר הבא בקבוצות המונות כל אחת מאות ואלפי חולדות.

פרקינס אומר כי אכן מדובר במגיפה והחולדות פשוט פשטו על כל חלקה טובה בעיר. "הן מצויות בכל מקום" אומר פרקינס, "בפארקים, במבנים עירוניים ואפילו בבתי הספר" .

מנגד, אפשר לראות כאן תחילתה של ידידות מופלאה, כפי שאומר דר` פטריק תומאס, האחראי על מחלקת היונקים בגן החיות של רובע ברונקס: "החולדות אוכלות גם דברים שבעינינו לא נראים בדרך כלל כמוצרי מזון, כמו סבון או עור. בכל מקרה הן מאוד נוחות בסביבה אנושית".

אולם נראה שתושבי העיר לא ממש מסכימים עם עמדה זו. "אני צריכה לעשות רעש עם המפתחות שלי ולזרוק עליהן אבנים רק כדי להיכנס לבניין. זה פשוט בלתי אפשרי לחיות כך" אומרת כריסטין מורטון, בת 22, המתגוררת במנהטן תחתית.

עוד פרט מידע שכדאי לדעת לפני היציאה לחופשה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by