בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שידורי הלווין מתחילים במוצאי שבת 

שידורי הלווין מתחילים במוצאי שבת

 
 
חדשות ביזנס פורטל

במוצאי שבת תתחיל חברת YES את שידורי הטלוויזיה בלוויין. כך הכריז היום איתן רוב, מנכ"ל החברה במסיבת עיתונאים שנערכה לכבוד האירוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוב אמר, כי תשתית הלוויין תתחרה בעתיד בכל תחומי התקשורת מול תשתיות בזק, הכבלים ותשתיות אחרות ותספק לצרכן את כל צרכיו. המערכת תישא על גבה את כל סוגי המידע והתוכן הקיימים היום ובעתיד.
 
"אנחנו בונים פלטפורמה לשנים רבות ולכן אנחנו משקיעים בין 600 ל-800 מיליון דולר", אמר רוב. "הכסף מושקע לא רק להביא טלוויזיה טובה יותר למדינת ישראל, אלא כדי להכניס למשחק גורם חדש, שחקן לווייני, שיתחרה וימנע מונופול של בזק ושל הכבלים או של חברות טלפון סלולריות".

מסקר שערך מכון שילוב עבור YES עולה, כי %77 מהקהל הישראלי אינו רגיש למחיר ודורש יותר איכות, יותר ערוצים וחופש בחירה.

ללקוח מוצעים שלוש חבילות שידורים: ברונזה - המסלול הבסיסי הכולל 20 ערוצים בהם 1,2, נשיונל ג`אוגרפיק, ויוה, הולמרק, CNN ,ESPN ,MTV, ועוד במחיר של 89 שקל. חבילת ערוצי הכבלים שתכלול את הערוצים 3,4,5,6, תעלה 40 שקל. חבילות הערוצים בשפות השונות ינועו בין 5 ל-29 שקל.

מסלול הברונזה הכולל את ערוצי הכבלים יעלה 129 שקל. מסלול הכסף שיכלול בנוסף חבילות ערוצי בידור ומוסיקה יעלה 179 שקל. מסלול הזהב יכלול בנוסף גם 3 ערוצי סרטים ושני ערוצי ארוטיקה ויעלה 229 שקל.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by