בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: מגמה מעורבת בסיום המסחר 

וול סטריט: מגמה מעורבת בסיום המסחר

 
 
חדשות ביזנס פורטל

מדד מניות הטכנולוגיה סגר בירידה של % 1.07, בפתיחת שבוע המסחר בוול סטריט. מדד מניות התעשייה שמר על יציבות, ונסגר בעלייה מזערית של % 0.1. ערב מעורב גם לישראליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי סיום אופטימי של השבוע שעבר, חזר מניות מניות הטכנולוגיה לעצבנות המוכרת מהחודשים האחרונים, ובתום יום מסחר תנודתי ומעט עצבני, נסגר שוב מתחת לרף 4000 הנקודות: ירידה של % 1.07, לרמה של 3980 נקודות.
 
לעומתו, מדד הכלכלה הישנה, הדאו ג`ונס, נסחר ביציבות לאורך רוב היום, וננעל לבסוף ללא שינוי של ממש - עלייה של % 0.1, לרמה של 10,646 נקודות.

גם בקרב המניות הישראליות הנסחרות בניו-יורק לא נרשמו דרמות מיוחדות, בוודאי שלא מסדר הגודל של התרסקות מניית אורכית מהשבוע שעבר. בעליות בלטו פרסייס עם זינוק של כ-% 16, סימטרון בעלייה של % 13, הרמוניק החזירה לעצמה כ-% 18, אחרי הירידות החדות בשבועות האחרונים, וכן בלטו לחיוב אקורד ואריאלי עם עליות של יותר מ-10 אחוזים.

לעומתן, נקסוס איבדה מערכה כ-% 13, נטמנג` ירדה בכ-% 10, ט.ו.ג`י יבדה יותר מ-% 12, ושורה ארוכה של ניירות ירדו בשיעורים ממוצעים של 3 עד 8 אחוזים.

מבין הכבדות, ירדה טבע בכ-% 1.6, פורמולה איבדה כ-% 4, וכך ירד ערכן של אלרון, אלביט, צ`ק פוינט ועוד, בשיעורים שבין 2 ל-5 אחוזים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by