בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
Sharp ו- Pionner ישתפו פעולה |בתחום ה- DVD 

Sharp ו- Pionner ישתפו פעולה |בתחום ה- DVD

 
 
חדשות נענע 

חתמו היום על הסכם שיתוף פעולה בפיתוח מכשיר DVD להקלטה והתקנים נוספים. המטרה: מכשיר DVD להקלטה במחיר נמוך מ- 1000 דולר עד| מרץ 2002

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגידי האלקטרוניקה היפניים Sharp ו-Pioneer ישתפו פעולה בפיתוח מוצרים בשוק המתפתח של ה-DVD. שני התאגידים חתמו היום (שלישי) על הסכם שיתוף פעולה במוצרים דיגיטליים.
 
"אנחנו מתכוונים לשלב את הטכנולוגיות שלנו ולפתח ביעילות מוצרים דיגיטליים שפוטנציאל ההתפתחות שלהם הוא משמעותי", אמר מגוהירו אראמאטו, סגן נשיא Sharp.

תאגיד Sharp, אחד מיצרני האלקטרוניקה המובילים ביפן, ישלב את הלייזר המוליך למחצה וטכנולוגיית עיבוד אותות הוידאו פרי פיתוחו עם טכנולוגיית השמעת ההקלטה וה-DVD של תאגיד Pioneer, אחד המובילים בתחום ציוד האודיו.

שיתוף הפעולה, כך מקווים בשני התאגידים, יניב מכשיר DVD להקלטה במחיר לצרכן נמוך מ-000,1 דולר - מחיר שהוא פחות ממחצית ממחירם של מוצרי Pioneer הנוכחיים - עד מרץ 2002, ובכך להגדיל את נתח השוק שלהם מול מתחריהם Matsushita ו-Sony.

עם זאת, האנליסטים אינם שותפים להתלהבות ולאופטימיות, ומביעים ספקות לגבי הצמיחה המהירה של שוק ה-DVD. "החדשות על הפיתוח המשותף של שתי החברות הוא חיובי, אך סביר שלא יניב השפעה מיידית גדולה על הכנסותיהן", אומר קאזושיגה האטה, אנליסט יפני. האטה מסביר שהשוק הצעיר לא יתרחב מספיק בטווח הקרוב, בגלל הבעיות בתחום זכויות היוצרים, ובשל העלות הגבוהה של מכשירי DVD להקלטה לעומת מכשירי DVD לצפייה.

Sharp ו-Pioneer הודיעו גם כי ישתפו פעולה בתחומים נוספים, כמו ייצור מיני דיסק נישא.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by