בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפגנות הימין והשמאל סביב הפסגה 

הפגנות הימין והשמאל סביב הפסגה

 
 
חדשות  נענע

במקביל לפתיחת פסגת קמפ-דיוויד נמשכו ההפגנות בעד ונגד ברק; בעצרת השמאל קרא שריד לברק: אל תאכזב אותנו; המשטרה הרחיקה מספר פעילי ימין שהגיעו למקום וצעקו: "הוא בוגד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במקביל לפתיחתה של פסגת קמפ-דיוויד נמשכו היום (שלישי) הפגנות הימין והשמאל בארץ. מול בית ראש הממשלה בירושלים הפגינו הערב (שלישי) כמה אלפי פעילים של השמאל תחת סיסמה "הרוב החליט שלום".
 
ח``כ יוסי שריד שנאם בעצרת קרא לברק: ``אל תאכזב אותנו. אם תחזור עם שלום, נשמח לחזור לממשלה, אולם אם לא יהיה הסכם מרצ לא תחזור לממשלה``.

רעיית ראש הממשלה, נאווה ברק, יצאה אל הפעילים ואמרה: ``אני מודה לכם על התמיכה הגדולה שלכם בשלום ובאהוד, ואעביר לו את המסר. נעשה מאמץ שתהיה מדינה בטוחה וטובה יותר לכולם".
 

הורחקו מספר פעילי ימין שקראו| לברק "בוגד"

המשטרה הרחיקה מספר פעילי ימין שהגיעו למקום וצעקו :``הוא בוגד, הוא בוגד``. לפני כן פשטו שוטרים ואנשי שב``כ על משרדי אנשי תנועת כ``ך לשעבר ועצרו את בנימין זאב כהנא וצעיר נוסף. הם גם לקחו משם מסמכים.

מול הכנסת נמשכת שביתת הרעב של ותיקי המתיישבים ביהודה ושומרון. מגלי צה``ל נמסר כי אלפי בני אדם גם באו הערב לרחבת הכותל המערבי בירושלים להתפלל, ערב פסגת "קמפ-דיויד", לשלום המדינה ומה שהם מגדירים: "ביטול גזירות העקירה וההפקרה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by