בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי ישי: מבחינתנו אריה דרעי זכאי 
 
 
חדשות נענע 

במערכת הפוליטית נשמעות תגובות שונות להחלטת בית המשפט העליון לשלוח את דרעי לשלוש שנות מאסר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מי שמכיר את דרעי באופן אישי מבין שהוא זכאי", אמר היום (רביעי) יו"ר ש"ס אל ישי, בתגובה על הפסיקה במשפט אריה דרעי.
 
"הפסיקה מאוד תמוהה", הוסיף ישי, "הציבור הספרדי מאוכזב ויש לו תחושה של איפה ואיפה. בית המשפט טעה אך איני יכול לומר שהחלטתו הייתה פוליטית. זהו גזר דין קשה, כואב ביותר, ומעורר תחושה של אפליה. מבחינתנו אריה דרעי זכאי, וכשישתחרר אפנה לו את הנהגת התנועה".

עורך דינו של אריה דרעי, נבות תל צור אמר לאחר מתן ההחלטה כי הוא מאוכזב מאוד. עם זאת תל צור הוסיף כי הוא מקבל את פסיקת בית המשפט העליון.

ח"כ הרב גמליאל (ש"ס) האשים את האליטה הפוליטית ברדיפת בני העדה הספרדית. "לא רק באיראן שופטים יהודים", אמר גמליאל, "אם היו קוראים לו ויצמן והיו לו עיניים כחולות, גזר הדין היה שונה".

יו"ר מרצ יוסי שריד אמר לקול ישראל, כי היה שמח לו דרעי היה מזוכה. "אך הוא לא זוכה, גם אם הסכום קטן יותר, עדיין מדובר בשוחד". שריד אמר בהתייחסו לדברים של ח"כ גמליאל מש"ס כי הבעיה בארץ היא לא "בית משפט עם נורמות של איראן, אלא פוליטיקאים עם נורמות של איראן", כדבריו. "בית המשפט העליון הוכיח כי הוא מכריע לפי מידת הצדק", הוסיף שריד.

"עד שלא תפרוץ פה אינתיפאדה ספרדית האליטות לא יתעוררו", אמר ח"כ יצחק גאגולה מש"ס, "זהו בית משפט אכזרי. ברק וויצמן חוגגים, למרות שעשו דברים יותר חמורים. אריה דרעי סובל בגלל הצבע שלו".

ח"כ רובי ריבלין מהליכוד אמר כי הוא מצדיע לדרעי על הדרך בה הגיב. "קשה לשמוע שעל אדם, שהוא חבר במשך שנים, נגזרות שלוש שנות מאסר", אמר ריבלין, "עבירת שוחד היא עבירה חמורה. אריה דרעי ירד היום מהבמה הפוליטית ופינה את מקומו לאלי ישי".

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by