בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זינוקים בוול סטריט 

זינוקים בוול סטריט

 
 
חדשות ביזנס פורטל


יום מסחר ירוק ואופטימי הסתיים לפני שעה קלה בבורסות ניו-יורק, כשמניית יאהו מזנקת בכ-20 אחוז, בעקבות דו"חות כספיים מצויינים. הנאסד"ק עלה % 3.62, ויחד איתו עלו גם רובן המכריע של המניות הישראליות. ערב נפלא לכלכלה החדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול עוד ניקר החשש בלבבות המשקיעים. הידיעה כי פורטל האינטרנט הגדול מכולם, יאהו!, עומד לפרסם את הדו"ח הרבעוני בתום יום המסחר, לא הוסיפה בריאות לשוק. היה ברור אמנם כי החברה תראה רווח כפול לפחות מזה שהראתה ברבעון המקביל, אבל לא היה ידוע אם הוא יהיה מעל או מתחת לציפיות האנליסטים.
 

אבל סוף טוב הכל טוב מאוד: הדו"חות הראו רווח של 12 סנט למניה, ב-2 סנט יותר מהתחזיות הוורודות ביותר של האנליסטים, ויותר מפי שניים מהרווח ברבעון המקביל. וכך, קפצה היום מניית יאהו! ביותר מ-% 20, ומשכה את השוק גבוה ומעלה.

מדד מניות הטכנולוגיה, הנאסד"ק, נסגר ברמה של 4099 נקודות - עלייה של % 3.62. גם המדד הוותיק, הדאו ג`ונס, נהנה מערב ירוק, והוא נסגר בעלייה של % 0.53, על 10,783 נקודות.

הערב המשובח של ההיי-טק והאינטרנט משך עמו גם את רובן המכריע של המניות הישראליות שנסחרות בניו-יורק. מניית אולטיקום הובילה את השיירה, עם עלייה של % 16.4, רדוויז`ן זינקה % 11.8, סנסר וספיאנס הוסיפה 10 אחוזים כל אחת, ובעליות של כ-% 9 סיימו צ`ק פוינט, אינטרנט זהב, איסיס, וואיו ואקורד. מניות טריון, פוינט אוף סייל ואלביט סיימו בעליות ממוצעות של כ-% 5 ואילו טבע הסתפקה בעלייה צנועה של כאחוז וחצי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by