בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בש"ס מציעים להריץ את אריה דרעי לתפקיד נשיא המדינה 
 
 
חדשות נענע 

בש"ס מעלים הבוקר את האפשרות שדרעי יתמודד כבר בבחירות הקרובות כמועמד לתפקיד האזרח מס' 1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנית חדשה בש"ס: בכירים בתנועה מעלים הבוקר (חמישי) את הרעיון שאריה דרעי יתמודד כמועמד, כבר בבחירות הקרובות, לתפקיד הנשיא.
 
אמש ראיין אורי זוהר את אריה דרעי בשידור משותף של תחנות הרדיו הפיראטיות המכנות את עצמן "ערוצי הקודש". דרעי סיפר כי לא תכנן להתראיין אך הוא מרגיש צורך להגיב למצוקה ולתגובות הקשות בעם: "היה ערעור. חיכינו לו שנה שלמה. הטיעונים של עורכי הדין היו מאוד טובים. לשופטים יש בחירה וקרה מה שקרה. היום אמנם בית המשפט הוריד למעלה מחצי השוחד. זיכה בעוד כמה עבירות וגם בעונש הוריד משהו. אבל אני בטוח שהאשמות הם לא נכונות. כמובן שלא לקחתי שוחד מאף אחד, ובודאי שלא מחברי הטובים ביותר. אני מקבל באהבה את המאסר ויודע שהוא בא מהקדוש ברוך הוא".
 
 

שר המשפטים יוסי ביילין אמר הבוקר כי האפשרות שדרעי ישוב להיות ראש התנועה לאחר ההרשעה מבטלת את האפשרות שתנועת ש"ס תשוב לממשלה. ביחס לכוונות ראשי ש"ס לתבוע הבטחת חנינה לדרעי מהמועמדים לנשיאות תמורת תמיכת התנועה, אמר ביילין, כי הוא מאמין שאף אחד מהמועמדים לא חושב אפילו על אפשרות כזאת.

כאמור, חנינה מתבצעת ע"י הנשיא בהמלצת שר המשפטים. ביילין אמר כי אין בכוונתו להמליץ על חנינה במקרה הזה: "המקרה כל כך מיוחד שכל חנינה תהיה דבר מאוד בעייתי ותמוה".

בחודש שנותר לו עד תחילת ריצוי עונשו ישתתף דרעי, בשורה של עצרות הזדהות ותמיכה שתקיים תנועת ש"ס ברחבי הארץ.

רעייתו, יפה דרעי, אמרה גם היא :" בעזרת השם בעלי יחזור בגדול. את הנשמה אי אפשר לכלוא. רצו לעשות את דרעי קטן-קטן אבל הוא יצא גדול". יפה דרעי אמרה עוד כי אין לה ספק שבעלה יחזור מהכלא כמנהיג רוחני אך איננה יודעת אם גם כמנהיג פוליטי.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by