בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק יציע לפלסטינים 'אוטונומיה רחבה' בחלק מירושלים 
 
 
חדשות נענע 

פסגת קמפ דיוויד נכנסת היום ליומה השלישי. היום צפויים הצדדים להתחיל בדיונים המהותיים. האמריקנים צופים כי תוך יומיים יפרוץ משבר בשיחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, מתכוון להציע לפלסטינים אוטונומיה רחבה בשכונות הערביות בירושלים ושליטה וניהול של המקומות הקדושים לאיסלאם על הר הבית, כולל מעבר בטוח מהאזור הפלסטיני אל מסגד אל אקצה, באופן שיאפשר לערפאת להביא אורחים להתפלל במסגד מבלי לעבור במחסומים ישראליים.
 
העמדה הישראלית הוצגה אמש (רביעי) בתדרוך שערך יוסי אלפר, שליחו של ראש הממשלה להסברת ההסכם עפ הפלסטינים, לכתבים בוושינגטון.

`הארץ` מדווח כי אלפר אמר כי "כל דבר הנוגע לירושלים מונח על השולחן", אך העריך כי סוגיית ירושלים תהיה הקשה ביותר ולא מובטח שיושג בה הסכם.

נשיא ארה"ב הקדיש את שני הימים האחרונים של הפסגה ליצירת אווירה נוחה ומתאימה. האמריקנים מעריכים כי עם תחילתם של הדיונים המהותיים צפוי לפרוץ משבר קשה בשיחות, אז הם צפויים להתערב ולהגיש לצדדים את הצעת הפשרה שלהם.

"יש לנו מספיק זמן כדי להשלים את העסק. אנחנו מכירים היטב את הנושאים והשאלה היא האם נצליח ליצור אווירה שבה המנהיגים יוכלו לקבל החלטות אמיצות", אמר אתמול דובר הבית הלבן, ג`ו לוקהארט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by