בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוב מנויי מירס אינם משתמשים באפשרויות הגלישה באינטרנט 

רוב מנויי מירס אינם משתמשים באפשרויות הגלישה באינטרנט

 
 
חדשות נענע 

רק 15 מתוך 50 אלף המנויים ניצלו את יכולת הגלישה באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי. היום תצא מירס במסע פרסום חדש שינסה לשכנע את המנויים לגלוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כ70% אחוזים ממנויי חברת התקשורת מירס שקיבלו מכשירים סלולריים המאפשרים גם גלישה באינטרנט, אינם משתמשים כלל באפשרות זו. עפ"י הבדיקה, רק 15 אלף מתוך 50 אלף המנויים שקיבלו לפני כחצי שנה את המכשירים המתקדמים, המאפשרים גלישה בפרוטוקול WAP, פתחו את המערכת לישומי אינטרנט.
 
עיתון "הארץ" מדווח הבוקר כי מירס היתה חברת התקשורת הסלולרית הראשונה שהציעה למנויים אפשרות גלישה באינטרנט באמצעות פרוטוקול WAP, באמצעות 4 סוגי מכשירים סלולריים. החברה בנתה את מסע הפרסום שלה סביב החידוש אך בעקבות העניין המועט של הלקוחות באפשרויות הגלישה החדשות גרמה למירס לשנות גם את הקמפיין.

אפשרות הגולשים ניתנה ללקוחות מירס בחינם והתשלום מתבצע עפ"י נפח המידע בפועל המתקבל במכשיר הסלולרי של המנוי. אתמול יצאה מירס במסע פרסום חדש שינסה לשכנע את המנויים לגלוש. סמנכ"ל השיווק של מירס, משה בר צבי, אמר כי הוא עד סוף השנה ינצלו 35-50 אלף מנויים מתוך 70 אלף את אפשרויות הגלישה.

בענף התקשורת לא הופתעו מנתוני מירס שפורסמו אתמול היות והגלישה באינטרנט דרך הטלפון הסלולרי אינה שימושית כמו הגלישה באינטרנט באמצעות מחשב ביתי. חברות התקשורת הסלולרית הגדולות בעולם מנסות לפתח שירותים שימושיים למנויים המבוססים על חיבור לאינטרנט כגון קניית מוצרים או הזמנת מונית.

אמש הודיע חברת פרטנר כי מהיום תשווק מכשירי אריקסון המאפשרים גלישה באינטרנט וחברת GoNext אמורה לפתוח ביום ראשון הקרוב את הפורטל הסלולרי הראשון בישראל שיציע בין השאר שירותים בנקאיים והזמנת מונית.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by