בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכת ברק מתכוננת למסע הסברה ארצי 
 
 
חדשות  נענע

המסע תחת הכותרת: "מגיע לילדינו עתיד בטוח" לתמיכה בהסכם קבע, אם יושג בשיחות; בקמפ-דיוויד נערכה לראשונה פגישה ללא נוכחות אמריקנית בין ברק לערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלשכת ברק מתכוננים לצאת במסע הסברה רחב היקף תחת הכותרת: "מגיע לילדינו עתיד בטוח".

 
במסגרת הקמפיין המתוכנן לשבוע הבא יפורסמו שלטי חוצות הנושאים את הסיסמא ופעילים יוצבו בצמתים מרכזיים בכל הארץ בניסיון "לכבוש את הרחוב", הנשלט כעת בעיקר על ידי פעילי הימין.
 

פגישה ראשונה בין ברק לערפאת בלי האמריקנים

בזמן שבארץ נערכות ההכנות לקמפיין בקמפ-דיוויד נמשכות השיחות. ראש הממשלה, אהוד ברק, ויושב ראש הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת, נפגשו בפעם הראשונה ללא נוכחות אמריקנית מאז שהחלה הפסגה. הפגישה נערכה בבקתה בה שוהה ערפאת באתר הנשיאותי.

"לפי הבנתנו הפגישה נמשכה כשעה, אולי מעט יותר", אמר דובר מחלקת המדינה האמריקנית, ריצ`ארד בוטשר, והוסיף: "השניים נפגשו ביוזמתם האישית, אולם היינו מודעים לפגישה".

"השניים דיברו על העומק אחריותם", אמר אחד מהנציגים הישראלים הבכירים בקמפ-דיוויד על הפגישה שנערכה לפני ארוחת ערב בה השתתפו כל משלחות המשא ומתן.
 
 

קלינטון עזב את אתר השיחות

נשיא ארצות-הברית, ביל קלינטון, עזב הערב את אתר השיחות בקמפ-דיוויד. עד לחזרתו תוביל מזכירת המדינה האמריקנית, מדליין אולברייט, את השיחות יחד עם היועץ לבטחון לאומי, סנדי ברגר.

סבב שיחות נוסף יחל בין הצדדים בהמשך הלילה, לאחר שהיום הוגדרה השיחה בין ברק לבין ערפאת כקשה. עם זאת אמר היום ברק כי הוא אופטימי וכי "עראפת בא לסגור עיסקה".
 

השרה יולי תמיר שברה את היד

שרת הקליטה יולי תמיר שברה הערב את ידה הימנית לאחר שמעדה עם יציאתה מבניין הקונגרס בוושינגנטון. השרה הבהירה כי למרות הפציעה אין בכוונתה לקטוע את משימת ההסברה בארצות-הברית שהטיל עליה ראש-הממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by