בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרעי יורה לכל הכיוונים 
 
 
חדשות  נענע

אריה דרעי מותח ביקורת על שופטי בית המשפט העליון, אהוד ברק ואלי ישי; דוחה את הרעיון להתמודד על הנשיאות, ואת האפשרות כי יגיש בקשת חנינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריה דרעי, יושב ראש ש``ס לשעבר, מתראיין הערב (חמישי) בשני ערוצי הטלוויזיה ומותח ביקורת בין היתר על אהוד ברק, אלי ישי ושופטי בית המשפט העליון.
 

דרעי תקף בחריפות את השופטים ואת בית המשפט העליון, ואמר כי לא יבקש חנינה מהנשיא הבא שיבחר: "אחרת זה סימן שאני מודה באשמה, ואני לא אודה לעולם במשהו שלא עשיתי. המשמעות היא שאני צריך לרצות את כל עונש המאסר", דברי דרעי.

מנהיג ש"ס לשעבר מתח הערב ביקורת קשה על מדיניות ניהול המשא ומתן של ראש הממשלה אהוד ברק: "יצחק רבין מעולם לא העלה את ירושלים ואת בקעת הירדן על שולחן-הדיונים", הוא הדגיש והוסיף ,שדווקא הרמטכ"ל לשעבר אהוד ברק היה זה שאמר כי הסכמי אוסלו מלאים בחורים כמו גבינה שוויצרית.

בנוגע לתנועת ש"ס אמר דרעי כי כאשר הייתה בממשלה היא הושפלה על ידי כמה פוליטיקאים. הוא אף מתח ביקורת על תפקודו יושב-ראש ש"ס הנוכחי אלי ישי.

יושב ראש תנועת ש"ס לשעבר הגדיר כ"לא רציני" את הרעיון שהוא יתמודד על תפקיד הנשיאות. לקראת סוף הראיון פרץ דרעי בבכי כאשר הקריא מכתב שכתבו לו בנותיו.
 

מועצת חכמי התורה: דרעי זכאי


מועצת חכמי התורה של ש"ס פירסמה הערב הודעת תמיכה רשמית באריה דרעי - בעקבות דחיית ערעורו לבית המשפט העליון.

"אנחנו מחזקים ותומכים בידידנו רב הפעלים, על פי פסיקתנו הוא זכאי בהחלט ואנו מצפים לשובו אלינו במהרה", לשון הודעת מועצת החכמים.
 
 

ויצמן: יש אנשים מתוסבכים שמלבים את האש

הערב גינה היועץ המשפטי, אלייקים רובינשטיין, את ההתבטאויות נגד מערכת המשפט המייחסות להחלטת השופטים במשפט דרעי אופי עדתי.

הנשיא הפורש, עזר ויצמן, הגיב הערב להאשמות כי היועץ המשפטי עשה איפה ואיפה בין חקירתו בעניין המיליונר סרוסי לבין משפט דרעי: " אני לא מבין מה רוצים יש לנו רמטכ"ל פרסי, ראש אמ"ן מרוקאי, אלוף פיקוד צפון מרוקאי ועוד רבים וטובים. יש אנשים מתוסבכים שמלבים את האש וזה חבל", סיכם ויצמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by