בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שעות לפני השבת: האמריקאנים הציגו את מסמך הגישור שלהם 
 
 
חדשות  נענע

הפרטים - מתבססים על מקורות פלסטינים ואין להם אימות רשמי מאף גורם ישראלי. על פי הדיווחים, כמעט ולא היתה התקדמות בנושאים המשמעותיים בדיונים בימים האחרונים. על הפרק: ירושלים, ירושלים, ושוב ירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שעות ספורות לפני כניסת השבת, כך על פי מקורות פלסטיניים, הציגו האמריקאנים מסמך גישור ראשון בפיסגה בקמפ דיויד. לא ברור מהם פרטי ההצעה האמריקאנית, אך לוח הזמנים, לאחר צאת השבת מתקצר: בעוד חמישה ימים יעזוב הנשיא את המחנה וייסע לכינוס המדינות המתועשות ביפן.


 
היום עזבה מדלן אולברייט את אתר השיחות, ונפגשה עם שלושה נציגים פלסטינים שלא הורשו להיכנס לתחומי המחנה. השלושה התנגדו בעבר לתהליך השלום, והיום הם תומכים בו ובערפאת. בעקבות הסרוב, הסכימה אולברייט להיפגש אישית עם השלושה.

סוכנות "אי.פי." מדווחת כי אחד משלושת חברי אש"ף הודיעה שהאמריקאנים "דוחפים את אפם" לעניינים הפלסטינים, ועל כן הוא מסרב לפגוש את מזכירת המדינה.
 

ערפאת דוחה אפשרות לשליטה מוניציפאלית בלבד במז' י-ם

בינתיים דוחה יושב ראש הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת, את הצעתה של ישראל לפיה הפלשתינים יהיו אחראים על הניהול המוניציפאלי של השכונות ערביות במזרח ירושלים.

בפגישה הראשונה שנערכה בין ברק לערפאת ללא נוכחות אמריקנית אמר יושב ראש הרשות כי הוא דורש שליטה מלאה של הרשות במזרח ירושלים שאמורה על פי השקפתו להיות בירת המדינה הפלשתינית.
 
 

השר בן-אליעזר: בעוד שבוע יתחילו הסיכומים

השר בנימין בן אליעזר העריך בגלי צה``ל כי בעוד שבוע יחלו המתדיינים בקמפ-דיוויד לסכם את תוצאות הדיונים שמתנהלים שם עכשיו.

בן אליעזר אמר כי התחושה עכשיו בצד הישראלי היא שהצד הפלסטיני "שום דבר לא זז", כלשונו.

השר בן אליעזר יעמוד עם השרים רמון וביילין בראש צוות שרים שמינה ראש הממשלה לקמפיין לאישור ההסכם עם הפלשתינים במשאל עם. סיסמת הקמפיין תהיה "מגיע לילדינו עתיד בטוח".
 

שלושת שלושת הבכירים באש"ף עדיין מחכים לפגישה עם ערפאת

שלושה בכירים מהאופוזיציה של ערפאת בהנהגת אש"ף, שטסו לארצות הברית במטרה לדון איתו על עמדותיו במשא ומתן הנערך בפסגה, עדיין לא נפגשו עמו.

השלושה עדיין מחכים בקרבת מקום כדי לראות האם יתאפשר להם לפגוש את ערפאת בקמפ-דיוויד או מחוץ לאתר הפסגה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by