בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחותה של עופרה חזה: עופרה לא ידעה שהיא נשאית איידס 
 
 
חדשות  נענע

בראיון המתפרסם עם האחות, שולי, במקומון "העיר" מופנית אצבע מאשימה כלפי הבעל, דורון אשכנזי, וד"ר מימי הטמן-פרי. לטענתה, הטיפולים בעופרה ז"ל נעשו בבית בצורה לא מקצועית ולא בבית החולים, והניסיונות להסתיר את האמת, הם שהובילו למותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה מאז מותה של הזמרת עופרה חזה, נחשפים היום (שישי) פרטים מהאירועים שלפני האשפוז והמוות הפתאומי של חזה. מפרסום ראיון עם אחותה של עופרה במקומון "העיר", עולות מספר שאלות המטילות צל כבד על מידת מעורבותה של חזה עצמה ושל המקורבים לה באירועים שהובילו למוות.

בראיון, תוקפת האחות שולי בצורה חריפה את התנהגותם של דורון אשכנזי, בעלה של עופרה, ושל הד"ר מימי הטמן פרי, שטיפלה בה. מסתבר, שמאז תום השבעה נותק לחלוטין הקשר בין אשכנזי לבין בני משפחתה של הזמרת. במשפחה טוענים כי הסתירו מהם, ואולי אף מעופרה עצמה, את דבר היותה חולה במחלה.

עד היום לא הצליחו בני המשפחה לקבל פרטים מבית החולים או אפילו מאשכנזי עצמו על דרך גילוי המחלה והטיפול בעופרה לפני מותה. רק בתקופה האחרונה הגיע מסמך, על פיו אובחנה עופרה חזה כחולת איידס 8 חודשים לפני מותה.
 

'ניסו לשכנע אותה שלא ללכת לבית החולים, גם כאשר ביקשה מיוזמתה להתאשפז'

 
"כשהתחילו לדבר על כך שעפרה מתה מאיידס לא רצינו להאמין", אמרה שולי בראיון. "לא יכול להיות שעפרה ידעה והסתירה ממני, או היתה נותנת לסכן אותי. כל ההתנהגות שלה היתה כזאת של אחת שלא ידעה מה יש לה באמת. ועכשיו, כל עוד נשמה באפי ועד יומי האחרון, לא אשקוט עד שאדע מה באמת קרה לה".

במהלך הימים שבהם שהתה עופרה בבית, עד לאשפוזה בבית החולים, התדרדר מצבה. מפעם לפעם היא קיבלה טיפול על ידי ד"ר הטמן פרי ועל ידי רופא אחר שהגיע לביתה. היא כמעט ולא אושפזה, וגם כאשר ביקשה להתאשפז הצליחה ד"ר הטמן פרי לשכנע אותה שלא לעשות זאת.
 

'עשיתי לה בדיקת הריון, נגעתי בנוזלים שלה, היא בחיים לא היתה מסכנת אותי לו ידעה על המחלה'

לבני המשפחה, נאמר שמדובר במחלת השפעת. "לא הבנתי איך בגלל שפעת מקיאים כל כך הרבה", אומרת שולי. "ישבתי על ידה, טיפלתי בה, הבאתי לה קערה שהיא תקיא לתוכה ובכל פעם רוקנתי אותה. היום, למרות שבית החולים עדיין לא נתן לנו את התיק הרפואי של עפרה, יש בידינו הוכחה לכך שהיא אובחנה כנשאית איידס כשמונה חודשים לפני שהיא אושפזה".

"בשלב מסוים, לפני הבדיקות במדיקל סנטר, הבטן של עפרה היתה נפוחה. אמרתי לה: `אולי את בהריון?` ואחרי שיחה היא הציעה שנעשה בדיקת הריון. דורון שלח אותי לקנות ערכה בבית מרקחת. הבאתי את הערכה ואני בעצמי עשיתי לעפרה את הבדיקה.

"שתבין, הידיים שלי נגעו בנוזלי הגוף שלה. אם היא היתה יודעת שיש לה איידס היא היתה מסכנת אותי ככה? בחיים לא. אולי היה לי פצע? אתה יודע כמה היא אהבה אותי? אין לי צל של ספק שהיא לא ידעה".
 
 

הבעל והרופאה סרבו להגיב

דורון אשנכזי והד"ר הטמן פרי סרבו למסור תגובות לגופן של הטענות שהעלתה שולי חזה בכתבה.

עם זאת, שניהם ציינו כי הם היחידים שביצעו את רצונה האמיתי של חזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by