בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקרוסופט מפיצה את גרסת הניסיון של חלונות 2002 
 
 
חדשות נענע

הגרסה מופצת באתר הורדה מיוחד שפתחה החברה, לצורך הפצת המערכת למספר מצומצם של אנשים. שם הקוד המקצועי: "וויסטלר". ההשקה צפוייה בסוף שנת 2001, כמה חודשים לאחר התכנון המקורי של מייקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יום לאחר שנשיא מייקרוסופט, ביל גייטס, דיבר על הצלחת מערכת ההפעלה "חלונות 2000", מייקרוסופט מאפשרת לקבוצה מצומצמת של אנשים לבחון את גרסת התצוגה המקדימה הראשונה של מערכת ההפעלה הבאה, המכונה כיום "וויסטלר" (Whistler).

 
החל מאתמול בערב, באתר הורדה פרטי שפתחה מייקרוסופט, ניתן להוריד את גרסת ההדגמה במתכונת האישית ובמתכונת המקצועית שלה. הגרסה החדשה בנויה על אותם עקרונות שהציגע מייקרוסופט בועידת המפתחים המומחים שלה באורלנדו השבוע.

גייטס אמר לעיתונאים כי הוא מצפה שהשקת "וויסטלר" תהיה במחצית השנייה של שנת 2001. כמה חודשים לאחר המועד אותו צפתה החברה בעבר. הגרסה מתוכננת להיות בצורת עדכון לגרסת חלונות 2000, כאשר השקת גרסת הבטא שלה צפוייה בסביבות חודש ספטמבר השנה.

ההוצאה המשמעותית הבאה של מייקרוסופט היא מערכת ה"בלק-קומב", הוצאתה צפוייה רק במחצית השנייה של שנת 2002.

במקביל, מייקרוסופט נערכת להוצאת אוסף השירותים והעדכונים למערכת "חלונות 2000" כבר בשבוע הבא. הSP1 לא צפוי להימכר בצורה מסחרית, אך הוא יצורף לתוכנות של החברה ולקוחות קיימים יוכלו להוריד אותו מאתר האינטרנט של החברה.

מייקרוסופט צפוייה לפרסם בשבועות הקרובים תחזית לקבל רווחיה ברבעון הרביעי של השנה. חלק מהאנליסטים מעריכים כי המכירות של מערכת ההפעלה החדשה (חלונות 2000) היו אמנם ברמות מרשימות, אך לא מרשימות מספיק יחסית לתחזיות האנליסטים.

ידיעה שפורסמה בחדשות זד.די.נט (ZDNet).

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by