בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת כעס על הצעת הגישור האמריקנית ואיים לעזוב 
 
 
חדשות נענע 

הוא טען כי ההצעות האמריקניות זהות לעמדות הישראליות; לבסוף הצליח קלינטון הצליח להרגיעו וערפאת נשאר; למרות המשבר שוררת אופטימיות בצד הישראלי; כעת אמורים האמריקנים להעלות הצעת גישור חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בכירים בפמליית ראש הממשלה, אהוד ברק, לפסגה בקמפ-דייוויד, מעריכים כי הפסגה תימשך כשבועיים ובסיומה יושג הסכם. זאת למרות המשבר בשיחות לאחר שיושב ראש הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת, דחה אמש (שישי) בזעם את הצעת הגישור שהעלו בפניו האמריקנים.
 
ערפאת אף איים לעזוב את המקום, אך הנשיא האמריקני, ביל קלינטון, הצליח לבסוף להרגיעו ולמנוע את עזיבתו.

יושב ראש הרשות טען כי העמדות שהציגו האמריקנים זהות לעמדות הישראליות. ההצעה העיקרית שעוררה את זעמו של ערפאת הייתה הצעתם של האמריקנים לפיה מספר שכונות ערביות בירושלים יזכו לאוטונומיה מוניציפאלית תחת ריבונות ישראלית, בעוד שערפאת תובע כי כל מזרח ירושלים תהיה בריבונות מלאה של המדינה הפלסטינית ובירתה של מדינה זו.

מגלי צה"ל נמסר כי דובר הבית הלבן, ג`ו לוקהארט סירב להתייחס לתוכנם של הדיונים אולם הוא הוסיף: "לא ראיתי מזוודות ארוזות. מדובר בנושאים קשים מאוד. שמעתי על הרבה מתחים בין המשלחות. ישנם מתחים מדי יום כאשר עוסקים בנושאים כאלה".
 

הדיונים הופסקו עם כניסת השבת


כעת אמורים האמריקנים להעלות הצעות גישור חדשות, אחרי שההצעות הקודמות נדחו. בשלה זה לא ברור מתי יעלו האמריקנים הצעת גישור חדשה.

עם כניסת השבת הופסקו הדיונים הרשמיים והם צפויים להתחדש עם צאת השבת, בוקר יום ראשון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by