בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון פועל להגדלת חבילות הסיוע 
 
 
חדשות נענע 

עפ"י הדיווחים קלינטון ינסה לשכנע את ברק וערפאת להצטרף אליו לועידת מדינות הG-8 במטרה להגדיל את חבילות הסיוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ביל קלינטון מתכוון להציע לברק ולערפאת להצטרף אליו לכינוס ועידת המדינות הG-8 ביום רביעי, השבוע ביפן. קלינטון מתכוון להגדיל את תרומת המדינות לחבילות הסיוע וכך להגדיל את הפיתוי של השניים לחתום על הסכם.
 
סוכנות רויטרס מדווחת הבוקר (ראשון) כי השיחות אמש הסתיימו באופטימיות בצד הפלסטיני ובזהירות בקרב הצוות הישראלי. מקור בכיר המקורב לשיחות אמר כי ביום החמישי לשיחות חלה התקדמות לקראת ההסכם שיתכן ויסוכם בתוך כמה ימים, וכי יו"ר הרשות הפלסטינית הפגין אמש, לראשונה מאז כינוס הפיסגה, אופטימיות זהירה.

"הם עובדים על הסכם שיכול להחתם בתוך כמה ימים. הקושי המרכזי כרגע הוא נושא הפליטים ומעט נושא ירושלים", דברי המקורב. מקור במשלחת הישראלית הגדיר את השיחות כ:"קשות מאוד" והוסיף כי עדיין לא חלה כל פריצת דרך. דוברו של ראש הממשלה, גדי בלטיאנסקי, אמר כי ברק מוכן לאפשרות שהשיחות יימשכו גם לאחר עזיבתו של קלינטון לועידה ביפן.

השר בנימין בן אליעזר אמר הבוקר לגלי צה"ל כי אין כל שחר לידיעות לפיהן ברק הגיע לסיכומים כלשהם בנושא ירושלים: "כל נושא ירושלים עדיין מונח על השולחן, ולא הצליחו להזיז שם אפילו גפרור אחד".

ראש עיריית ירושלים אהוד אולמרט יזהיר היום את מרכז הליכוד מפני מסירת שכונות במזרח ירושלים: "אי אפשר למסור את השכונות מבלי ליצור פסטה, כלומר, מקרוני ששלובים אחד בשני וכך אתה יוצר מוקדי חיכוך".

הערב תיערך בכיכר רבין הפגנת מחאה נגד פסגת קמפ דיוויד תחת הכותרת: "אסור לאבד את המדינה". בימין מבטיחים שבעצרת ינאם תומך נלהב של ראש הממשלה שידבר הערב נגדו. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by