בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרעי יבקש לדחות את ריצוי עונשו 
 
 
חדשות נענע 

פרקליטו של דרעי יבקש דיון חוזר בעניינו ואם הבקשה תדחה, יבקש דרעי להתחיל את ריצוי עונשו בעוד 3 חודשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקורבים מעריכים כי אריה דרעי מתכוון לבקש דחיה של ריצוי עונש המאסר שנגזר עליו. ככל הנראה, פרקליטו של דרעי יבקש כנראה דיון חוזר בעניינו, ואם הבקשה תדחה יבקש דרעי להתחיל לרצות את עונש המאסר רק אחרי החגים בעוד כשלושה חודשים.

 
בגלי צה"ל מדווחים הבוקר כי כהכנה לקראת הישיבה בכלא שוחח דרעי ביום שישי האחרון עם חבר הכנסת לשעבר מש"ס יאיר לוי שריצה בעבר עונש מאסר. לוי סיפר לו על תנאי המחייה בבית הסוהר.

 
הרב עובדיה יוסף לא התייחס בדרשתו השבועית לאפשרות שובו של אריה להנהגת ש"ס. הדרשה כללה רק התקפות עקיפות על בית המשפט העליון. ככל הנראה, הרב עובדיה יוסף התכוון לתקוף את בית המשפט העליון אך נמנע מכך בהמלצת מקורביו והתייחס רק במרומז לנושא: "אתם יודעים, אני מנוע מלדבר בית המשפט העליון. עליון? תחתון? אתם יודעים את דעתי ואני לא צריך לחזור עליה בכל פעם", דברי יוסף.
 
 
אריה דרעי הגיע לראשונה מזה זמן רב לדרשה והתקבל בקריאות האהדה הקבועות: "הוא זכאי". הרב עובדיה יוסף ברך את דרעי ואמר כי "דרעי קידש שם שמיים" באופן שבו קיבל על עצמו את העונש שגזר בית המשפט העליון.

אפשר להגדיר את יחסו של הרב עובדיה לדרעי כפושר מכיוון שלא גינה את פסק הדין, לא הכריז שדרעי זכאי ולא קרא לו לחזור להנהגת התנועה. ביום שישי נפגש דרעי עם יו"ר ש"ס אלי ישי. עיתון ,הארץ" מדווח הבוקר שהפגישה נמשכה כשעתיים ובמהלכה החליטו השניים כי מעתה לא יקיימו משא ומתן ביניהם באמצעות מתווכים אלא באופן ישיר. דרעי חזר והפגין בפגישה עמדות ימניות קשוחות ושמח לגלות שגם ישי "מפוכח בנושא התהליך המדיני".

פגישת ישי ודרעי נועדה להפגין אחדות בש"ס אם כי עתה כבר ברור שלישי אין כוונה לוותר על הנהגת ש"ס לטובת דרעי.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by