בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
200 אלף איש צפויים להשתתף בהפגנת הימין 

200 אלף איש צפויים להשתתף בהפגנת הימין

 
 
חדשות נענע 

יותר מאלף אוטובוסים יסיעו את המפגינים לכיכר רבין בתל אביב שם תתקיים "אם כל ההפגנות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בימין מצפים לכמאתיים אלף איש שיגיעו הערב (ראשון), לכיכר רבין בתל אביב כדי למחות כנגד הויתורים הצפויים בפסגת קמפ דיוויד. הסיסמה שתוביל את "אם כל ההפגנות" היא: "אסור לאבד את המדינה".
 

מועצת יש"ע, אירגנה כאלף אוטובוסים שיסיעו את המפגינים לכיכר רבין. תנועת הליכוד דאגה, גם כן, למאות אוטובוסים שיסיעו מפגינים ממרכזי הליכוד ברחבי הארץ. בליכוד דיווחו כי הביקוש למקומות הנסיעה גבוה וכי בכמה סניפים לא נותרו מקומות פנויים.

בליכוד הכינו שלטים רבים עם סיסמאות מפלגתיות כגון: "הליכוד עם ירושלים", "הליכוד עם הביקעה" ו"מחליפים ראש ממשלה". במועצת יש"ע מנסים למנוע גוון מפלגתי בהפגנה מתוך מגמה לארגן הפגנה כללית כנגד "הפקרת המדינה בידי ברק".

בהפגנה יהיה שטח מיוחד בו יקפידו על הפרדה בין גברים ונשים בכדי לאפשר גם למפגינים חרדים וציונים דתיים להשתתף בהפגנה. כ1500 שוטרים וסדרנים יאבטחו את האירוע ומשטרת מחוז תל אביב תאסור חניה ברחובות הסמוכים לכיכר החל מהשעה שתיים בצהרים ומשעה ארבע ייסגרו הרחובות הסמוכים לכיכר.

מחר תדון הכנסת בשתי הצעות אי אמון שהגישו האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו וחירות. שתי הסיעות דחו את בקשת יו"ר הקואליציה, ח"כ אופיר פינס, לכבד את הנוהג שלא להגיש הצעות אי אמון בזמן שראש הממשלה לא נמצא בארץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by