בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לפיד אחרי שיחה עם ברק: הוא לא נשמע הכי אופטימי 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה עדכן היום בטלפון מספר שרים ופוליטיקאים על הנעשה בפסגת קמפ דיוויד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קולות שונים נשמעים משני הצדדים בפסגת קמפ דיוויד. בעוד הישראלים משדרים פסימיות וטוענים כי השיחות לא מתקדמות, משדרים הפלסטינים אופטימיות.
 
"למרות השמועות שמפיצים הישראלים, שלמעשה מיועדות לאוזניים של האופוזיציה בישראל, העניינים מתקדמים בקצב רציני בקמפ דיוויד", אמר בכיר פלסטיני לכתב רויטרס. ראש הממשלה, אהוד ברק, עדכן היום בשיחות טלפוניות חלק משרי הממשלה ופוליטיקאים נוספים.

שר החוץ דוד לוי, אמר אחרי העדכון שקיבל מברק כי אין בסיס להערכות לפיהן המשא ומתן מתקדם ונמצא בדרך להסכם. מקור ישראלי הנמצא בקמפ דיוויד אישר את דבריו של לוי לחדשות ערוץ 2. לדברי המקור מוקדם עדיין להעריך מתי תסתיים הפסגה, וכי הדיווחים האופטימיים מהצד הפלסטיני באים למעשה כדי להסיר את האחריות לכישלון מעל הצד הפלסטיני.

ח"כ יוסף טומי לפיד, יושב ראש שינוי, אמר כי ברק שוחח איתו במשך כרבע שעה ועדכן אותו בנעשה בפסגה בקמפ דיוויד. "הדבר היחיד שאני יכול לומר הוא שברק לא נשמע כאדם הכי אופטימי בעולם", אמר לפיד.

השר חיים רמון אמר היום לגלי צה"ל כי ברק שוחח בשיחת ועידה איתו, עם שר המשפטים, יוסי ביילין ושר התקשורת, בנימין בן אליעזר. רמון אמר כי לדעתו על הצדדים לגבש הסכם שיכלול את כל הנושאים מלבד נושא ירושלים שהפתרון לו ידחה בכמה שנים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by