בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקמפ דיויד דיברו - בכיכר רבין נערכה הפגנת הענק של הימין 
 
 
חדשות נענע 

על פי הדיווחים, כיכר רבין התמלאה ביותר ממאה אלף מפגינים שקראו לברק לשוב לישראל ולא לחלק בצורה כלשהי את ירושלים. אריאל שרון: זה שלום של רגע. אהוד אולמרט: הבטחת לא לגעת בירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הימין תיכנן בקפידה את הפגנת הענק הערב (ראשון) בכיכר רבין בתל אביב, וניראה כי הביצוע לא נפל מהתוכניות. בשעה זו מתפזרים אחרוני המפגינים מהכיכר, לאחר עצרת ענק בהשתתפות יותר מ-150 אלף איש. הכותרת: אסור לאבד את המדינה.
 
בקמפ דיויד, באותה שעה, נמשכו השיחות. על פי פרסומים שהודלפו הערב, הפלסטינים הביעו אופטימיות בכל הקשור לשיחות, לאחר שהושגה התקדמות מבחינתם בכל נושא הגבולות והפליטים. עם זאת, מקורות ישראלים הביעו דווקא פסימיות בנוגע לאפשרות להגיע להסכם שלום כולל.

ובחזרה לכיכר רבין. על פי ההערכות, כמאה וחמישים אלף מפגינים מילאו את הכיכר על הרחובות הסמוכים לה. צוות ענק של כאלף ושלוש מאות שוטרים ואנשי מג"ב היו בכיכר במטרה למנוע מהומות.

יו"ר האופוזיציה, אריאל שרון, אמר כי השלום שמביא עימו ראש הממשלה ברק הוא "שלום של רגע", והוא ייעלם תוך זמן קצר.

אהוד אולמרט, ראש עיריית ירושלים, דיבר אל ברק מעל הבימה: "הבטחת לא לפגוע בירושלים כבירת ישראל", אומר אולמרט. "לפני חודש, ביום ירושלים, חגגנו בגבעת התחמושת. פניתי אליך ואמרתי לך שמתקרב הרגע הגדול בחייך.

"הרגע בו תעמוד מול אויבי ישראל, והם ירצו לחלק את ירושלים. ואתה, אהוד ברק, תעמוד בשם עם ישראל ומדינת ישראל, ותאמר להם לא. לא לחלוקת ירושלים. לא לריבונות פלסטינית בחלק כלשהו בירושלים. לא לדגל אש"ף על הר הבית.

הדברים פורסמו בחדשות ערוץ 2.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by