בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט ממתינה לשבוע נוסף של דו'חות חיוביים 

וול סטריט ממתינה לשבוע נוסף של דו'חות חיוביים

 
 
חדשות ביזפורטל

דו'חות רבעוניים טובים שפורסמו בשבוע החולף הביאו לאופטימיות בוול סטריט ולמגמה חיובית שהביאה את מדד הנאסד"ק לרמתו הגבוהה מזה שלושה חודשים. השבוע ימשך גל הדו"חות כאשר יותר מ-100 חברות ידווחו על תוצאותיהן. דו'חות טובים ימשיכו את המגמה החיובית של השבוע שעבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחישוב שבועי עלה מדד הנאסד``ק ב-%5.6 לרמה של 4, 247 נקודות. מדד הדאו ג`ונס הוסיף %1.7 לרמה של 10, 813 נקודות, ומדד הS&P 500- עלה ב-%2 לרמה של 1,510 נקודות.

השבוע יפרסמו 11 חברות דאו את דו``חותיהם הרבעוניים בהן סיטיגרופ, קוקה-קולה, ג`נרל מוטורס ו-IBM. בין חברות הטכנולוגיה יפרסמו אינטל, אפל, מיקרוסופט, לוסנט, קוואלקום וסאן את דו``חותיהן.

כל התחזיות צופות דו``חות חיוביים. רווחי חברות הS&P 500- צפויים לגדול בממוצע ב-%19. אך דו``חותיה של אינטל צפויים לבלוט מעל כולם. הרווח הרבעוני של החברה צפוי לעמוד על 99 סנט למניה, לעומת 55 סנט למניה בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של %94.

רוב האנליסטים מעריכים כי המגמה החיובית תמשך גם בתקופה הקרובה, כאשר השפעת הפד התמוגגה לעת עתה והאוירה האופטימית חזרה לוול סטריט עם פרסום הדו``חות הרבעוניים.

בנוסף לדו``חות, יתפרסם ביום שלישי מדד המחירים לצרכן בארה``ב לחודש יוני אשר צפוי לעלות ב-%0.5, לאחר עליה של %0.1 במאי, בעיקר בשל העליה במחירי הנפט.

ביום חמישי יתפרסמו נתונים על התחלות הבניה ביוני אשר צפויות לרדת לקצב שנתי של 1.565 מיליון מ-1.592 מיליון במאי, בעיקר בשל העליה בשיעור הריבית.

עד כה הראו הנתונים הכלכליים על מגמת האטה בצמיחת הכלכלה האמריקאית. אך למרות זאת לא שוללים האנליסטים העלאת ריבית נוספת של הפד בפגישתו הבאה באוגוסט.

רמז למדיניות הפד ניתן אולי יהיה לקבל בנאומו של יו``ר הפד, אלן גרינספאן, בפני ועדת הבנקאות של הסנט ביום חמישי. בשבוע שעבר דיבר גרינספן פעמיים אך לא התייחס כלל לנושא הריבית. התחזיות וההערכות בנוגע להעלאת ריבית נוספת עומדות על סבירות של כ-%50. כמו כן, מעריכים עוקבי הפד, כי גרינספן לא יביא מסר ברור בדבריו ויעדיף לשמור על עירפול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by