בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר חדש: עליה במספר החיילים שמקיימים יחסי מין  

סקר חדש: עליה במספר החיילים שמקיימים יחסי מין

 
 
חדשות נענע 

הסקר הוצג אמש בוועדה המשותפת לתקציב הביטחון. מבוסס על דיווחי חיילים וחיילות שנאספו במשך חמש שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר בנושא התנהגות מינית של חיילים וחיילות בצה"ל הוצג אמש בכנסת, בוועדה המשותפת לתקציב הביטחון, בראשותו של ח"כ אבי יחזקאל מישראל אחת. הסקר נערך בקרב מדגם של כחמישה אחוזים מבין החיילים והחיילות המשתחררים, לאורך תקופה של כחמש שנים.
 
הסקר, שנערך בשנים 1993-1998 מגלה, כי בשנים אלו ירד מספר החיילים והחיילות שמדווחים על כך שלא קיימו יחסי מין כלל, ועלה מספר החיילים והחיילות שדיווחו על כך שקיימו יחסי מין פעם אחת ויותר. החיילות דיווחו כי החלו לקיים יחסי מין בגיל 17.2 ואילו הבנים בגיל 17.9.

כ-30 אחוזים מהחיילים ו-40 אחוזים מהחיילות לא דיווחו על התדירות בה הם מקיימים יחסי מין. בקרב המדווחים, החיילים דיווחו על תדירות גבוהה יותר של קיום יחסי מין.

רוב החיילים והחיילות דיווחו על בן זוג קבוע, וסיפרו כי הם אינם מחליפים בני זוג בתדירות גבוהה. כ-20 אחוזים מהמשיבים טענו כי לא היה להם בן זוג קבוע בשנה האחרונה.

בסקר התגלתה בורות גדולה בנושא המודעות לאיידס. כ-21 אחוזים מהחיילים ו-18 אחוים מהחיילות דיווחו כי ניתן לקבוע אם אדם חולה עפ"י מראהו החיצוני. פעילי הועד למלחמה באיידס טענו בדיון שצה"ל "זורק" מהשירות חיילים שנמצאו נשאים של נגיף האיידס, בלי להגיש להם סיוע נפשי.

העיתון "מעריב" מדווח הבוקר כי יו"ר הוועדה, ח"כ אבי יחזקאל, דרש בתום הדיון כי צה"ל יציב מכשירי קונדומט בבסיסי צה"ל, וכן קרא לצה"ל לשאת באחריות כלפי חיילים שנמצאו נשאים של נגיף האיידס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by