בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גיבורת "זיכרונותיה של גיישה" מבקשת נקמה בסופר 

גיבורת "זיכרונותיה של גיישה" מבקשת נקמה בסופר

 
 
חדשות נענע 


הגיישה שדמותה שימשה השראה לרב המכר כועסת על הדרך בה מתוארת דמותה. היא מתכננת לכתוב ספר משלה, ולהגיש תביעת דיבה נגד הסופר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מינקו איווסאקי, שדמותה שימשה השראה לרב המכר "זיכרונותיה של גיישה" של ארתור גולדן טוענת שהסופר סילף את דמותה, כך מדווח היום העיתון "ידיעות אחרונות". כך למשל, היא טוענת, לא נמכרו בתוליה לכל המרבה במחיר, כפי שמתואר בספר. הפעם הראשונה שלה, היא מספרת, הייתה הרבה יותר רומנטית ומרגשת.
 

עכשיו היא מתכננת נקמה כפולה: ספר שהיא כותבת בעצמה - "זיכרונותיה האמיתיים של גיישה" - והגשת תביעת דיבה נגד גולדן.

הספר, המספר על חייה של הגיישה סאיורי, זכה להצלחה רבה. הוא נמכר ביותר מארבעה מיליון עותקים באנגלית, ותורגם ל-21 שפות. הבמאי סטיבן ספילברג רכש את הזכויות על הספר, ויפיק סרט המתבסס עליו.

איווסאקי קראה את "זיכרונותיה של גיישה" לפני שנתיים, לאחר שתורגם ליפנית, ומאז היא לא מדברת עם גולדן. שמה לא מוזכר בספר, אך לדבריה, התקשרו אליה אנשים שזיהו את סיפור חייה. "כשהבנתי מה נמצא בספר הזה", היא אומרת, "חשבתי להתאבד. אבל אז חשבתי לעצמי, שאם אתאבד, לא יהיה אף אחד שיוכל לספר את הסיפור האמיתי".

"פעלתי ביושר", אומר גולדן בתגובה. לדבריו, איווסאקי, אמה ואחיותיה, עמן נפגש, לא דרשו סודיות. "הקלטות עדיין ברשותי", הוא אומר, "ואפשר לשמוע את איווסאקי מספרת שם את מה שהיא טוענת שהם דברי שקר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by