בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זוכרים את מאיר אריאל 

זוכרים את מאיר אריאל

 
 
חדשות נענע 

אמנים רבים באו אמש לקיסריה לחלוק כבוד למאיר אריאל במלאות שנה למותו. בין המופיעים היו גם בנו של אריאל ולהקת "תמוז" המאוחדת. גם המנוח עצמו עלה מדי פעם לתת הופעת אורח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הופעה מרגשת נערכה אמש (שלישי) בקיסריה במלאת שנה למותו של הזמר מאיר אריאל ז"ל, כשרבים וטובים מאמני ישראל הצדיעו לאריאל והוקירו את זכרו. ההופעה, שאורגנה על ידי העמותה להנצחת פועלו של אריאל, בראשותה של אשתו תרצה, הצליחה למשוך אליה מעריצים, חברים ובני משפחה, שמלאו את האמפיתאטרון הרומי בקיסריה.
 
ראשון לעלות לבמה היה המנוח בכבודו ובעצמו, שקטע מהופעה שלו הוקרן על מסכי וידאו גדולים לקול תשואות. אחריו עלה מנחה הערב, דורי בן זאב, שהחל להעלות את הזמרים אל הבמה בזה אחר זה, החל באריאל זילבר, שביצע את "שדות גולדברג", דרך אביב גפן ו"נשל הנחש", יובל ואהוד, שייצגו את משפחת בנאי, וכלה בעליה משותפת של כל המשתתפים באירוע, כולל המשורר יונתן גפן, ששרו ביחד את "אגדת דשא" שכתב אריאל עם חברו הטוב שלום חנוך.

שני שיאים היו בערב הארוך למדי הזה. הראשון, כשבנו הצעיר של אריאל, אודי, עלה לבמה עם גיטרה חשמלית, וביצע את "ד"ר התחכמות" הישן של אביו, באופן שביחד עם תלתליו של אריאל ג`וניור, לא יכול היה להזכיר יותר את המנוח.

השיא השני היה איחודה של להקת "תמוז" הכמעט מיתולוגית בישראל, להופעה חד פעמית, לראשונה מזה 24 שנים. אמנם הלהבה הישנה מהאלבום היחיד של הלהקה שככה מעט בעצמות של החברים זילבר, חנוך ועדר, אבל עצם ההופעה המשותפת והמיוחלת כל כך של ההרכב הספיקה כדי להוציא רבים בקהל ממושביהם ולהביא אותם לרקוד.

את הערב חתם המנוח, כשעלה בפעם האחרונה על מסך הוידאו, והודה לכל מי שעשה וטרח, לכל מי שבא, ובעיקר לבורא עולם, שכבר שנה נהנה מחברתו המיידית של המשורר, המלחין והזמר הנפלא הזה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by