בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקי הטכנולוגיה חושפים נתונים פיננסיים  

ענקי הטכנולוגיה חושפים נתונים פיננסיים

 
 
חדשות נענע 

מיקרוסופט, אינטל וטיים-וורנר מדווחים על עלייה ברווחים ובהכנסות ממכירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקי הטכנולוגיה והאינטרנט חשפו אמש (שלישי) בפני משקיעים פוטנציאליים נתונים פיננסיים לרבעון השני של השנה והרבעון הרביעי של שנה שעברה.
 
תאגיד מיקרוסופט דיווח על הכנסה של 5.8 מיליארד דולר ברבעון הרביעי של שנת 1999, לעומת 5.76 מיליארד באותו רבעון, שנה לפני כן. אתר האינטרנט ZDNET מדווח כי במיקרוסופט מצפים לגידול של חמישה אחוזים ברווחים ברבעון הראשון של השנה. "אנחנו מרוצים מהנתונים הפיננסיים של הרבעון", אומר מנהל הכספים הראשי ג`ון קונורס בשיחת ועידה עם אנליסטים.

הרווח של תאגיד אינטל ברבעון השני עומד על 3.5 מיליארד דולר, ועל הכנסות של 8.3 מיליארד דולר ממכירות. "אנחנו מצפים שהביקוש יישאר גבוה", אומר אנדי בריאנט, ממחלקת הכספים של החברה, "ההיצע משתפר, אך עדיין מפגר במקצת". אינטל הגדילה את הכנסותיה ממכירות ב-23 אחוזים לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה.

חברת אפל, לעומתה, מדווחת על רווחים צנועים יותר ברבעון השני. הכנסות החברה ממכירות, בגובה 1.83 מילארד דולר, מציינות עלייה של 17 אחוזים לעומת הרבעון השני של השנה שעברה.

טיים וורנר דיווח על עליה של 12 אחוזים ברווח לפני מס, מעבר לכל הציפיות, כתוצאה מרווחים עצומים בתחום הטלוויזיה בכבלים ויחידות ההוצאה לאור. התאגיד, שעתיד להתמזג השנה עם America On Line, דיווח גם על עליה בהכנסות בגובה של 8.4 אחוזים. אתר האינטרנט WIRED מדווח כי בהודעה שמסר מנכ"ל החברה, ג`רלד לוין, הביע התאגיד שוב את אמונתו, שהמיזוג עם AOL יתבצע במועד שנקבע, ושיזכה לאישור הרשויות המסדירות.

תאגיד נקסטל, לעומת זאת, מדווח על הפסדים כספיים גדולים מהמצופה, אם כי פחותים מההפסדים ברבעון השני בשנה שעברה. יחד עם זאת, תאגיד נקסטל, המתמחה באספקת שירותי טלפון אלחוטי ללקוחות עסקיים, הגדיל את הכנסותיו ב- 59 אחוז וצירף כמעט 700 אלף מנויים למעגל הלקוחות שלו. התאגיד הודיע שהוא "מעודד" מהדרישה הגוברת לשירותיו.

תאגיד צ`רלס שוואב מדווח גם הוא על עלייה בהכנסה וירידה ברווחים בגובה של 20 אחוזים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by