בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק נערך לעזוב את השיחות בקמפ דיוויד 
 
 
חדשות נענע 

גורמים ישראלים אמרו בצהרים לגלי צה"ל כי ערפאת מכשיל בכוונה את השיחות וברק אינו מתכוון להישאר ליממה שנוספה לפסגה אחרי שקלינטון דחה את נסיעתו ליפן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים במשלחת הישראלית אומרים כי השיחות בקמפ דיוויד נקלעו למשבר חמור וכי ראש הממשלה, אהוד ברק נערך לקראת חזרה לישראל, כך מדווחת היום (רביעי) בצהרים תחנת הרדיו גלי צה"ל.
 
לפי אותם גורמים יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, מכשיל בכוונה את דיוני הפסגה. נראה כי ברק לא יחכה עד תום היממה שנוספה לפסגה אחרי שנשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, הודיע כי הוא דוחה את מועד יציאתו ליפן ביום.

גורם בכיר במשלחת אמר כי ברק החליט לחזור אחרי שהבין כי הפלסטינים אינם שותפים אמיתיים לשלום.

הגורמים הישראלים אמרו כי המשבר החמור בשיחות נובע מדרישתו של ערפאת לשליטה ריבונית בחלק מירושלים וחזרו והזהירו את ערפאת מפני התלקחות במקרה והפסגה אכן תסתייים ללא הסכם: "בימים האחרונים נעשה כל מאמץ להגיע לשלום קבע, תוך שמירת האינטרס הלאומי של ישראל. חשוב שלא יעלה על דעת מישהו לנקוט אלימות או צעדים חד צדדיים".

בראיון לגלי צה"ל אמרה ד"ר חנאן עשראווי, כי פסגת קמפ דיוויד לא תביא, בכל מקרה, לסיום הסכסוך בין העמים. עשראווי, שעזבה את אתר השיחות, הוסיפה, כי ישנה אפשרות שלאחר סיום הפסגה, השיחות יימשכו בדרגים נמוכים יותר: "דרוש נס ביממה או שתיים הקרובות כדי שתהיה פריצת דרך. לא יוצרים הסכם שלום בשישה ימים ונחים ביום השביעי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by